Activa - Sniper / War Game

Tech-trance | Discover Dark | 2010-01-25

Powrót do Trance

Activa - Sniper / War Game

Postprzez hanan 30 sty 2010, 1:06

Obrazek
Data Wydania: 25.01.2010
Label: Discover Dark
Gatunek: Tech-trance

1. Activa - Sniper (Original Mix)
2. Activa feat. Peetu S - Wargame (Reaky Rework)
3. Activa feat. Peetu S - Wargame (Original Mix)


Activa w swoim stylu czyli mocno, konkretnie, techowo. Epka nie rewelacyjna, ale potrafi z klasa i solidnie wytrzepac zawartosc czaszki.

Activa feat. Peetu S - Wargame (Original Mix) - Tech-trance to nadal trance i w tym kawalku zaakcentowane jest to delikatnie (ale wyraznie) na drugim planie (taki jakby flecik), oraz (o dziwo) w breakdownie. W polaczeniu z drapieznym, suchym bitem otrzymujemy to co w tym gatunku podoba mi sie najbardziej.

Activa feat. Peetu S - Wargame (Reaky Rework) - Wg mnie najlepsza pozycja na epce. Reaky obnizyl bassline w stosunku do orginalu, nadal mu ciezkosci, ktora mocno szarpie membrany w glosnikach, a jednoczesnie dosc wiernie (na tym polega Rework?) zachowal brzmienie Oryginalu (wlacznie z jego tranceowym tlem). Polecam!

Activa - Sniper (Original Mix) - celnie trafia w uszy ciezkim bitem :), jednak brak mu blysku (czyli wg Sivego: "za malo wodki"). Mniej od Wargame rozbujany po lini melodycznej, troche monotonny. Wokalna wstawka w charakterze "bitu tla" delikatnie meczy, mysle jednak, ze utwor jako wypelniacz "pedzacych" setow sprawdzi sie bezblednie.
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Activa - Sniper / War Game

Postprzez bAchoR 01 lut 2010, 7:52

Muszę przyznać, że ten snajper to całkiem silny pedał jest. Wargame w reworku Reaky'ego idealny, żeby puścić na jakiejś stacji do masturbacji. Dobra EPa :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Activa - Sniper / War Game

Postprzez sector 09 lut 2010, 10:25

Mocne pierdolniecie od Activy. Nie dziwne wiec, ze zostalo wydane w Discover Dark. Dziwi mnie natomiast, ze nie pod aliasem Mekk, ale mniejsza z tym. Mam tylko nadzieje, ze Activa nie porzucil swojego Mekkowego aliasu na rzecz Activy, bo czasami tak samo jak JOC jako Join Operations Centre potrafil robic naprawde niezle parkietowe kosiarze.

Sniper jest swietny. Mocny, mroczny basseline, jednak od samego poczatku przypominal mi jakis kawalek. Po chwili wiedzialem, ze sampel glosu zostal wyjety z The Prodigy - Smack My Bitch Up (Richard Durand Remix) :) Bardzo lubie takie tracki. Moze nie zawsze, ale w natloku 2-3minutowych breakdownow, fajnie jest posluchac czegos co leci z predkoscia swiatla i nie zamula co pare fraz. Mozna powiedziec, ze ten kawalek zostal zrobiony w stylu Askew.

Wargame (Reaky Remix) - co do tego mam troche mieszane uczucia. Kawalek brzmi od poczatku jak poprzednie produkcje Reakyego. Smiem twierdzic, ze temu slowakowi pomalu koncza sie pomysly na muzyke i oprocz jego pierwszego hitu (czy tez hitow) ze Slovenia EP, ciezko jest mu zrobic jakis naprawde porzadny numer. Oczywiscie ma w swoim dorobku swietne bootlegi jak remix do Prodigy, ktory kosi po calosci, jednak przydaloby mu sie troche swiezosci. Nie mniej jednak moge stwierdzic, ze tytaj Reaky stworzil troche inny track niz w 99% jego tworczosci. Spodziewalem sie, ze uslysze jego sample od poczatku do konca, a tak nie jest :)

Wargame (Original Mix) - tutaj widac juz reke starego Activy :) Jest dluzszy breakdown, jest juz 'troszeczke' bardziej upliftowo. Ten kawalek jednak nie robi na mnie wiekszego wrazenia. Od taki co przeleci w secie, ale raczej bez wiekszej uwagi.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Activa - Sniper / War Game

Postprzez Jachu 13 lut 2010, 0:23

Wargame w żadnej z wersji mi nie podszedł, ale za to Sniper to tłuścioch jakich mało. Można się zgodzić z Hananem, że kawałek jest troche monotonny, ale mimo wszystko ten piękny dudniący bassline niesamowicie wkręca. Z chęcią bym go usłyszał w jakimś klubie.
Avatar użytkownika
Jachu
 
Wiek: 38


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości