Lukas P - Ad Astra

Trance | Future Shock Records | 2010

Powrót do Trance

Lukas P - Ad Astra

Postprzez cinek 04 lut 2010, 16:25

Wydano: 02.02.2010
Label: Future Shock Records
Gatunek: Trance

Tracklista:

1: Ad Astra

Gruby release to na pewno nie jest. Ano z takiego względu, że prócz oryginału żadnej innej interpretacji nie zawarto. Patrząc natomiast od strony treści wydaje mi się, że jest całkiem przyzwoicie. Może nie odlatuje przy tych dźwiękach do końca aczkolwiek bracior przeważnie potrafi zawierać w numerach takie elementy, które gdzieś w toku produkcyjnym nieraz średnio mi leżą, a już w rzucie całościowym dają radę. Tym razem wieje trochę Anjuną?
Zapraszam do oceny ;)

ODSŁUCH
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Lukas P - Ad Astra

Postprzez demens 06 lut 2010, 17:12

Szczerze? Słuchając takich kawałków żadne remixy nie są mi potrzebne :) Zostałem wręcz oczarowany tym numerem (i piszę to tylko na podstawie odsłuchu na stronie, ciekawe co będzie jak zaopatrzę się w full, czekam tylko jak pojawi się na innym store gdzie utwory są dużo taniej). Piękna, bardzo ciepła kompozycja. Cudne pianinko, ułożone w taki sposób, że banan sam tworzy się na mojej gębie. Ten motyw z pewnością zostanie mi w głowie na długie tygodnie. A i do samej produkcji w przyszłości na pewno będę wracał nie raz.

W ogóle to strasznie mi się podoba to co ten Twój bracholek prezentuje. Dotychczas znałem tylko jego remix to "Two for eternity", o którym to także bardzo pochlebnie się wypowiadałem. Przy okazji sprawdzania tytułowego numeru tego tematu, obadałem również pozostałe wydawnictwa. "Blue Room" jest po prostu wyśmienite, że już o "Fast Life" w remixie Drado Team nie wspomnę :shock: - ten mix katuję od wczoraj i nie mogę się nasłuchać.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Lukas P - Ad Astra

Postprzez TrancEye 07 lut 2010, 13:53

Przyjemna produkcja z ladnym pianem, ale irytuje bardzo brak mocnej stopy Dla mnie to podstawa Bas ladnie plynie, ale jest z byt glosny w stosunku do kicka Niestety ja nie jestem zwolennikiem takich zabiegow Pomysl mi sie podoba Gdyby nie ten 1 mankament, to utwor podobal by mi sie duzo bardziej

Tak na 7 z + ;)

Pozdrow brata :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości

cron