Marcus Schossow - The Last Pluck (Orjan Nilsen Remix)

Trance | 2008

Powrót do Trance

Marcus Schossow - The Last Pluck (Orjan Nilsen Remix)

Postprzez Kubo 19 gru 2008, 12:18

Numer uslyszalem we wczorajszym Globalu i byl grany przez Lange. Od razu wpadl mi w ucho ze wzgledu na swoja melodyjnosc i klimat niczym bojowka z Al-Kaidy :D Szybki, pedzacy numer z charakterystycznymi dzwiekami Orjana. Naprawde good shit ! Mocno polecam :) Troche mi przypomina Tabriz klimatem :>

Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Marcus Schossow - The Last Pluck (Orjan Nilsen Remix)

Postprzez Boguś 19 gru 2008, 12:28

Oj tak dobry numer wczoraj z Kubą sluchalismy w koncowce GDJB w guescie Lange'a i tak wlasnie wpadlo to w ucho. W pierwszej chwili pomyslalem ze to jakis hymn Alkaidy. Sluchajac mozna wyobrazic sobie Talibow tanczacych przy jaskiniach w gorach w Afganistanie i jak wymachuja kalaszami w rytm muzyki. Fajny numer :)
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Marcus Schossow - The Last Pluck (Orjan Nilsen Remix)

Postprzez Monisia 19 gru 2008, 12:31

Boguś napisał(a):Sluchajac mozna wyobrazic sobie Talibow tanczacych przy jaskiniach w gorach w Afganistanie i jak wymachuja kalaszami w rytm muzyki. Fajny numer :)

ja już nie powiem co można sobie wyobrazić pod ten rytm muzyki :P a nutka na wysokim poziomie i bardzo melodia wpadła mi w ucho :P
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Marcus Schossow - The Last Pluck (Orjan Nilsen Remix)

Postprzez ada_m 19 gru 2008, 15:51

A co się stało Boguś, ze Ty Marka słuchałes? :o
Mnie nie z kawałkiem, ale z Twoją wypowiedzią skojarzył się temat pt "Złote myśli" w Fan Clubie :D Tak to opisałeś, jak jeden z grona, baaardzo barwnie :D :D
A kawałek - bardzo fajny, z energią. Tak jak cały wczorajszy gm.
ada_m
 
Skąd: małopolska

Re: Marcus Schossow - The Last Pluck (Orjan Nilsen Remix)

Postprzez Boguś 19 gru 2008, 15:53

Po prostu czekalem na plebiscyt top 20 i wlaczylo mi sie za wczesnie akurat ten numer lecial ;)
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Marcus Schossow - The Last Pluck (Orjan Nilsen Remix)

Postprzez tymek 19 gru 2008, 17:06

fajny kawalek, szybki i melodia klimatyczna. takich trensow moge posluchac
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Marcus Schossow - The Last Pluck (Orjan Nilsen Remix)

Postprzez Rado 19 gru 2008, 17:08

Z tą Al-kaidą to słuszne stwierdzenie imo. Bardzo dobry numer patrząc względem wszystkiego co wychodzi w tym okresie, bassline odpowiednio pędzi nie ma się do czego przyczepić :) Również polecam!
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości