Spencer - Trouble

Trance | Discover | 2010

Powrót do Trance

Spencer - Trouble

Postprzez sector 09 lut 2010, 10:13

Obrazek

1. Spencer - Trouble (Original Mix)

ODSLUCH

Po wydaniu pierwszego kawalka w Discover Dark (Spark Plug), promotor imprez prosto z Irlandii atakuje z nowym kawalkiem, ktory tym razem zostal wydany w Discover.

Kawalek bardzo oczekiwany mysle, ze zwlaszcza przez Johnnego, ktory jaral sie nim juz dobre pare miesiecy temu, kiedy byl on grywany przez mistrza Askew w swoich setach a takze na kompilacji Digital Society.

Nie ma sie co za duzo rozpisywac na jego temat, bo dla znawcow tematu wszystko jest w 100% znane. Moge dodac, ze caly kawalek odrazu pachnie poprzednia tworczoscia Spencera. Bardzo charakterystyczny basseline, mnostwo 'brudnych' oraz 'mrozcnych' sampli w tle oraz dodatkowo swietna melodia w tle, ktora to wlasnie w znacznym stopniu reprezentuje Discover, tworzy wspolnie niezlego demona parkietowego. Moge z czystym sumieniem stwierdzic, ze z tym klimatem Trouble moglby byc wydany bez problemu w Discover Dark.

Kolejny mocny track ze stajni Askew! Moge smialo stwierdzic, ze mimo uplywu lat, Discover nadal trzyma poziom i nie wydaje shitu, czego nie mozna powiedziec o innych labelach.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Spencer - Trouble

Postprzez Vidia 04 lip 2010, 10:11

Właśnie przesłuchałam fragment i mogę napisać, że podoba mi się bass 8-) mocny jest. Reszta, jak zazwyczaj w tego typu kawałkach, nie wywołuje u mnie (póki co) większych emocji.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości