Signalrunners - Meet Me In Montauk

Trance | Anjunabeats | 2008

Powrót do Trance

Signalrunners - Meet Me In Montauk

Postprzez Kubo 19 gru 2008, 22:03

Obrazek

1. Signalrunners - Meet Me In Montauk (Oliver Smith Remix)
2. Signalrunners - Meet Me In Montauk (Original Mix)

Znajac zycie wielu osobom ten tjun sie nie spodoba no ale co mi szkodzi zalozyc temat :mrgreen: Z tego wydawnictwa zostawilem wylacznie remix Oliego. Original jest mniej melodyjny, wolniejszy oraz bardziej progowy od wersji Smitha, ale pewnie komus z was przypadnie do gustu. Remix Olivera to klasyczny anjunowy numer. Posiada nieco szybszy bassline i swietny glowny motyw. Proste kilka dzwiekow, ale bardzo mi sie wkrecilo.. Lekkosc i plynnosc tego remixu rowniez na duzy plus. Mysle ze jeszcze komus sie spodoba ;)

Oliver Smith Remix
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Signalrunners - Meet Me In Montauk

Postprzez yaper 19 gru 2008, 22:08

Jedno z najlepszych wydań z Anjunabeats w tym roku. Co by nie mówić, wałek mi się zajebiście spodobał, zresztą cenię sobie bardzo materiał od Signalrunners - oni nie robią byle gówna. Miło jest także widzieć, że remixu podjął się solidny Oliver Smith - wyszło szybciej i równie przyjemnie (polecam obsłuchać się z Anjunabeats Worldwide bodajże 098 właśnie tam leci gęsty materiał od Smitha!).
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Signalrunners - Meet Me In Montauk

Postprzez Kasper 20 gru 2008, 18:04

Jeśli tą panią z youtube'a można spotkać w Montauk to jade :D
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Signalrunners - Meet Me In Montauk

Postprzez sector 20 gru 2008, 19:31

Kasper napisał(a):Jeśli tą panią z youtube'a można spotkać w Montauk to jade :D


Tez mi to przyszlo na mysl od razu :twisted: :D

yaper napisał(a):Signalrunners - oni nie robią byle gówna


z tym tez sie zgadzam i przybijam malym palcem u duzej nogi.

Ogolnie spodziewalem sie troche mocniejszej produkcji, ale tez nie jest zle. Moze nie robi na mnie szalu, ale faktycznie cos ja odroznia od reszty wychodzacej trancowej papki. Lekki, spokojny plywak do posluchania wieczorkiem. Przypomina mi wiosenny/letni klimacik o/
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Signalrunners - Meet Me In Montauk

Postprzez JohnnyKnoxville 21 gru 2008, 1:35

No i kolejny raz zostałem bardzo miło zaskoczony w tym tygodniu.... Przez to że to wydawnictwo wyszło w anjunie, nigdy bym sie nie pokusił żeby to sprawdzać, jednak dzieki recenzji Kuby sprawdziłem i nie żałuje bo okazało się wyjątkowo dobre....o/
Co do oryginału to kawałek bardzo ubogi melodycznie, bez tysięcy jakiś sampli i ozdobników, jest tylko to co najwazniejsze bassline, fortepianowe partie i melodia na dalszym planie + jakies może delkatne elektro brzedęknięcia.... Wszystko pieknie zostało poukładane, gdzie potrzeba melodii jest melodia, gdzie ma być pianino ono jest, niczego nie ma w nadmiarze, numer też świetnie operuje ciszą.... Dodać nalezy że jest to bardzo klimatyczny wałek i nie nalezy raczej do wesołych....
Co do remixu to tu juz doszło sporo ozdobników, zmieniony został bassline na bardziej upliftowy... Co produkuje i jakie robi remixy Smith kazdy wie, jak dla mnie to przeważnie są to lekkie i wesołe rzeczy, w tym przypadku jednak jest inaczej.... Autor pięknie zinterpretował ten utwór i zachował jego nastrojowość w swojej wersji.... Czym bardzo mnie zaskoczył... Zarówno oryginał jak i remix mają coś w sobie... Nie potrafie tego opisać... Może to dzięki temu fortepianowi ???? Nie wiem... Słuchając tego jakoś tak wpadam w taki przyjemny stan zamyślenia....
Zdecydowanie bardzo dobry i oryginalny numer od Signalsów, moim zdaniem jeden z ich najlepszych ostatnimi czasy..... A także jak dla mnie mało komercyjny raczej.... I z tytułem w takim klimacie jaki lubie.... Moja ocena to bardzo dobry....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Signalrunners - Meet Me In Montauk

Postprzez Airvision 22 gru 2008, 12:41

Kurde Johnny, nic dodać nic ująć, wszystko co chciałem napisać już zawarłeś :D więc napiszę tylko, że Remix Olivera Smitha to moim zdaniem najbardziej klimatyczny utwór tego roku.

Tego wydawnictwa nie można ominąć!
Obrazek
Avatar użytkownika
Airvision
 
Wiek: 33
Skąd: Koszalin

Re: Signalrunners - Meet Me In Montauk

Postprzez bts 01 sty 2009, 21:42

: Oliver Smith Remix - Bardzo przyjemnie słucha mi sie tego remixu. Płynność basslineu świetnie buduje nastrój, a delikatne wstawki pianina jeszcze bardziej go wzmacniają.
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Signalrunners - Meet Me In Montauk

Postprzez Vibez 02 sty 2009, 0:36

A ja nie wiem nad czym takie zachwyty. Sympatyczne to to, ale żeby od razu najlepszym wydawnictwem z Anjuny w tym roku... Było wiele lepszych ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Signalrunners - Meet Me In Montauk

Postprzez Boguś 05 sty 2009, 16:07

Oryginał wiekszego szalu na mnie nie zrobil, wiec szkoda sie tu o nim wiecej rozwodzic. Lepiej skupic sie na o niebo lepszym remixie Olivera Smith'a :) Sama linia basowa juz duzo duzo lepsza niz ta, ktora oferuje nam oryginalna wersja. Remix bardzo spokojny, nastrojowy i niesamowicie klimatyczny. Breakdown jest cudowny, chcialoby sie wiecej sluchac takich cieplutkich melodii. Numer niesamowicie potrafi wyciszyc, na sluchawkach to juz pelen odlot. Oliver Smith uratował to wydawnictwo i tym samym uratowal troche twarz Anjuny :P
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Signalrunners - Meet Me In Montauk

Postprzez bAchoR 05 sty 2009, 19:40

Ja obstaje za originałem. Ma coś w sobie. Mało takich utworów słyszałem w tym roku. Bardzo zrywny. poukładany, spokojny i mniej przywidywalny. Remix Oliver Smith dobry na 1,2 odsłuchy. Potem już staje się nudny, ograny, przewidywalny, Smithowy, hurtowy. Własne produkcje i remixy Signalrunners mają taką enigmatyczność w sobie.Przemyślane utwory, wnoszące sporo dobrego. A Smith niech zejdzie się spowrotem z Pledgerem, który na bank ostudzi mu zbyt cukierkowaty temperament. We dwójke mieli idealnie wyrównoważone kompozycje.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości