Solarstone & Orkidea - Slowmotion

Trance | Molecule Recordings | 2010

Powrót do Trance

Solarstone & Orkidea - Slowmotion

Postprzez sector 21 mar 2010, 20:56

Obrazek

Tracklist:
01. Slowmotion (French Renaissance Mix)
02. Slowmotion (Medway Remix)
03. Slowmotion (Big Black Rat Remix)
04. Slowmotion (Ilya Malyuev Chicago Remix)
05. Slowmotion (French Renaissance Extended Mix)
06. Slowmotion (Video Mix)

Link: http://www.junodownload.com/products/1538549-02.htm

Szczerze mowiac, az dziwne, ze nie ma ani slowa o tym wydawnictwie u nas na forum. Od dawna juz wiadomo, ze Orkidea trzyma poziom i nigdy nie wydaje masowo jak reszta producentow trensowych. Tym razem rowniej jest tak samo i Slowmotion jest naprawde solidnym wydawnictwem. Rewelacyjny remix French Renaissance Mix pokazuje pazury i prezentuje nie przecietny styl progresowny. Reszta jak dla mnie troche przecietna i nic nie dorownuje do piet wyzej wspomnianemu mixowi.

Polecam sie zapoznac. Dla fanow Fina pozycja obowiazkowa!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Solarstone & Orkidea - Slowmotion

Postprzez phantom 21 mar 2010, 22:29

French Renaissance Mix znany już od dawna, w końcu mniej więcej rok temu ukazał się na "Electronic Architecture" od Solarstone'a. Wg mnie warte uwagi są przynajmniej jeszcze trzy wersje. Nagrany w duchu dawnego progressive trance'u remix Medwaya, niegdyś jednego z liderów nurtu, prawdziwie fińskie spojrzenie na trance Lowlanda i na koniec housowa wizja Malyueva, choćby ze względu na sam efekt zaskoczenia.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Solarstone & Orkidea - Slowmotion

Postprzez sector 22 mar 2010, 17:39

Przekonales mnie Phantom, Medway tez ostro tutaj cisnie. Rewelacyjny jest ten remix! Wokal, sample i klimat - wszystko czego brakuje dzis we wspolczesnym trensie!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Solarstone & Orkidea - Slowmotion

Postprzez dj3500 22 mar 2010, 17:52

Po zobaczeniu tracklisty ucieszyłem się, że jest remiks od Malyueva, mojego dawnego faworyta, jednak w istocie jest to chyba najgorsza pozycja z całego wydawnictwa, a sam Rosjanin od dawna nie wyprodukował niczego godnego wg moich uszu :( Za to godna jest praktycznie cała reszta towarzystwa. French Renaissance Mix również znam i cenię od dawna, Medway to też bardzo solidna wersja, o dziwo spodobał się remiks od Big Black Rat, no i Lowland (którego nota bene brakuje w sectorowej trackliście) również pocisnął w fajnym, energetycznym stylu fińskiego trance. EPka bardzo na plus (choć nie spodziewałem się mniej po tej kombinacji producentów), polecam :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości