Jason van Wyk - Far From Me

Trance | Redux Recordings | 2009

Powrót do Trance

Jason van Wyk - Far From Me

Postprzez Vidia 24 mar 2010, 15:37

Far From Me (Original Mix) 8:26
Far From Me (JPL Remix) 7:56
Far From Me (Sunny Lax Remix) 7:26
Far From Me (Pierre Pienaar Remix) 8:36
Obrazek
________________
IMO jedno z najlepszych transowych wydawnictw 2009 roku, których nie było tak znowu delikatnie mówiąc dużo. Ostatnio mi się nieźle wkręciło, dlatego też postanowiłam poruszyć ten temat. Kto lubi ładne, melodyjne transowe latawce;] myślę że warto sprawdzić. Trafiłam zupełnie przypadkiem na ten kawałek - zresztą przez to forum: wchodząc do jednego tematu, gdzie był podany link do Redux Recordings. Przejrzałam tę stronę nie znając jak dotąd tej wytwórni i znalazłam kilka perełek.
Nigdy wcześniej też nie zapoznawałam się z twórczością Jasona van Wyka, którego imię i nazwisko złowrogo kojarzyło mi się z Paulem van Dykiem;) jednak on chyba naprawdę tak się nazywa.
Kiedy przeczytałam na MySpace, że urodził się w 1990, o mało z krzesła nie zleciałam;)
Original: jeden z mych utworów roku 2009. Ok. 3.41 - melodia do najbardziej skomplikowanych nie należy, ale w połączeniu z pianinkiem daje ładny efekt, odpręża;] Bardzo lubię takie dźwięki.
Remix Sunny Lax: W środku używa w tle takiego samego sampla\efektu jak ATB na drugiej płycie Trilogy;] (nie pamiętam teraz, który numer.) 3:08 - bardzo mi się podoba ten moment.. No i wchodzi melodia po ślicznym, spokojnym brejku z towarzyszeniem stonowanego, ładnego basu:D 4:50 > oczywiście nie obyło się bez dodatku pianina, które tu akurat brzmi przyjemnie, nienachalnie.. Słoneczny utwór, w sam raz na dziś:)
Pierre Pienaar remix: ciut mocniejsza interpretacja.. Dużo bardziej wyraziste pianino. Ładnie brzmiąca, prosta melodia wchodzi po brejku, co mnie bardzo cieszy. Jedynie pod koniec pianino jest dla mnie troszkę za głośne.
JPL remix: To jest jedyna wersja, która mi nie podeszła. Może zbyt 'ostre' brzmienia są tego przyczyną;]
W każdym razie na pozostałych trzech latam;p
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Jason van Wyk - Far From Me

Postprzez Greeg 24 mar 2010, 17:27

dawno juz upliftow nie sluchalem, w duzej mierze zniechecony. Zaciekawiony recenzja odsluchalem na YT original mix no i musze przyznac, ze jest ... przyjemnie. Przypomina mi uplifty sprzed paru lat, kiedy jeszcze producenci sie przykladali do chordow, do robienia atmosfery, fajnych build-up'ow i nie robili tego tak mechanicznie jak teraz w wiekszosci sie robi. Kawalek pokazuje, ze niekoniecznie trzeba miec jakies Bog wie jak wykrecone chordy, melodie - czesto prostota (ale ladnie zgrana) robi wiekszy efekt.

A to, ze gosc 1990 rocznik to w ogole masakra. Moze to jakis syn Van Dyk'a, ktory dla niepoznaki zmienil jedna literke ? ;D
Greeg
 
Skąd: Szczecin


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

cron