Simon Patterson - Miss You

Powrót do Trance

Simon Patterson - Miss You

Postprzez bAchoR 30 mar 2010, 7:01

W końcu Szymon P. mnie mega pozytywnie zaskoczył, bo stworzył mega emocjonalnego tracka opartej na pięknej dynamice. Lubie styl Pettersona. Te sample głosów, okrzyków zawsze wywołują uśmiech na mej twarzy. Ale nie o tym chce pisać.

Sekcja piana w breakdownie. No kurwa. To porusza moją (jeżeli ją mamy) duszę i sprawia, że dostaje takich ciarek, że aż skręca mi szyje (taki tick gdy się bardzo wzrusze :) Bałem się, że spierdoli ten utwór, że nie pociągnie breakdownu do melodi i nie rozwinie tego, ale to zrobił ! Po prostu płynę na maksymalnej kurwie ze łzami w oczach. To jest ta potęga trance'u jakiej nioe ma żadna inna muzyka. TRANCE MAKES YOU SMILE & CRY AT THE SAME TIME yeah...

Mistrz, Mistrz, Mistrz !
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Simon Petterson - Miss You

Postprzez sector 30 mar 2010, 11:05

A mi sie on nie podoba.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Simon Petterson - Miss You

Postprzez Stelmach 30 mar 2010, 12:00

Mnie również. Nie jest to klimatyczny Pattersonowski styl do jakiego nas przezwyczaił.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Simon Petterson - Miss You

Postprzez Matvel 30 mar 2010, 12:04

Taxi jest odrobinę lepsze, ale i tak to już nie to samo co Smack czy Buldozer choć i tak najbardziej lubię od Simona Us :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Simon Petterson - Miss You

Postprzez sector 30 mar 2010, 12:32

Jasne, Taxi jest o wiele lepsze. Jednak to w sumie nie ta sama liga. Miss You jest bardziej upliftowym dzielem Simona, za to Taxi posiada mroczniejsza strone od wyzej wspomnianego tracka.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Simon Petterson - Miss You

Postprzez Stelmach 30 mar 2010, 12:46

Matvel napisał(a):Taxi jest odrobinę lepsze, ale i tak to już nie to samo co Smack czy Buldozer choć i tak najbardziej lubię od Simona Us :D


Smack i Buldozer to muzyczna Liga Mistrzów, dwa doskonałe pociski które sieją spustoszenie. Prywatnie bardzo jeszcze lubię Sam Sharp - Roundabout (Simon Patterson Remix) bo z lekka zaciąga starymi motywami Van Doorna z 2004 i 2005 roku. John Askew - Blackout (Simon Patterson Remix), New Life i Taxi też fajnie grzmocą, ale Miss You zalatuje mi tanim upliftem i mam nadzieję że Patterson nie skieruje się właśnie w taką stronę produkcji.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Simon Petterson - Miss You

Postprzez Boguś 31 mar 2010, 22:35

widze ze moj temat o tym kawalku zniknal w niewyjasnionych okolicznosciach.. no trudno drugi raz nie chce mi sie rozpisywac na temat tego kawalka
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Simon Petterson - Miss You

Postprzez sector 31 mar 2010, 23:35

Boguś napisał(a):widze ze moj temat o tym kawalku zniknal w niewyjasnionych okolicznosciach.. no trudno drugi raz nie chce mi sie rozpisywac na temat tego kawalka

Tez mi sie wydawalo, ze gdzies tu juz bylo, ale gdzei to nie mam pojecia :|
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości