Simon Patterson - Taxi | Keep Quiet | Whiplash

Trance | Reset Recordings | 2010

Powrót do Trance

Simon Patterson - Taxi | Keep Quiet | Whiplash

Postprzez sector 30 mar 2010, 13:47


Jak widac, Simon jest obecnie w szczytowej formie jesli chodzi o nowe produkcje. Taxi, Keep Quiet, Whiplash, remix do Blackout od Johna Askew, remix do Dogzilli, ktory niestety pewnie nigdy nie wyjdzie a na dodatek wciaz jezdzi po swiecie grajac na imprezach.

Temat zbiorczy, bo nie ma sie co rozdrabniac, zwlaszcza, ze obecnie oficjalnie wyszedl tylko 1 kawalek (TAXI), ktory znamy juz od jakiegos czasu. O ile sie nie myle, Patterson gral go juz w swoim Essential Mixie. Mielismy go tez okazje slyszec w paru setach jak i na zywo podczas seta Johna Askew w Ekwadorze. Taxi jest to typowy Pattersonowski numer, oparty na jego mrocznych samplach jak i pocietych wokalach, ktore mozna uslyszec w jego starszych produkcjach. Moment poprzedzajacy breakdown bardzo przypomina mi kawalek Dogzilla - Without You. Breakdown nieco upliftowy, takze kazdy powinien znalezc cos dla siebie. Taxi moze nie jest jakims demonem parkietow, czy tez super wybitnym dzielem Pattersona, jednak jest to dosyc solidna produkcja z UK. Ten numer zawsze mi sie kojazy z Bonkers bo ma taki specyficzny sampel, ktory wg. mnie jest wyjety wlasnie z tamtego numeru :D

Do 2 nastepnych nie znalazlem obecnie odsluchu, ale jak mi wpadnie w rece to wrzuce tutaj. Tak czy inaczej, Patterson podobno pracuje nad swoja producencka plytka, ktora ma sie ukazac podobno w polowie tego roku. Ciekaw jestem co tam bedzie. Cisnienia specjalnie nie mam, bo nie jestem jakos za dobrze nastawiony na plyty producenckie, bo wiadomo, ze w przypadku producentow trance potrafia zawiesc, to tez jednak chetnie przeslucham jak juz wyjdzie. Oby tylko nei bylo to nic pokroju John O'Callaghan - Never Fade Away :lol:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Simon Patterson - Taxi | Keep Quiet | Whiplash

Postprzez Stelmach 30 mar 2010, 14:38

trudno mi wybrać między Whiplash a Taxi bo obydwa numery prezentują wysoką jakość, a jeśli chodzi o odsłuch to ten pierwszy jest Marcinie na Simon Patterson - 19-03-2010 Live Broadcast The Gareth Emery Podcast 100
viewtopic.php?f=16&t=2561
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Simon Patterson - Taxi | Keep Quiet | Whiplash

Postprzez sector 05 kwi 2010, 1:45

No i kolejny nowy kawalek od Pattersona. Niesetety w stylu Miss You

Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Simon Patterson - Taxi | Keep Quiet | Whiplash

Postprzez Vidia 16 sie 2010, 13:34

Taxi - dość dobry, bardzo różnorodny kawałek, chociaż póki co wolę Smack, Thump i przede wszystkim Us. Simon to bardzo solidny producent
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron