Sebastian Brandt - 450

Trance | A State Of Trance | 2010

Powrót do Trance

Sebastian Brandt - 450

Postprzez Kasper 30 mar 2010, 19:09

Obrazek

Original Mix

Witam po dłuższej przerwie w tym dziale. Jak już zostało powiedziane w innym temacie mówimy o hymnie z okazji celbracji 450 odcinka audycji A State Of Trance.
Seb Brandt wydaje rzadko, lecz jak już coś wyda to szczęka opada. Ciekaw jestem czy ktoś pamięta jeszcze lata 2005 i 2006 gdy Brandt wraz z Ludvigiem Holm'em i Niklasem Gustavsson'em wydał 2 genialne numery jako Selu Vibra. "Stargazing" w 2005 roku i przegenialne "Divine" rok później.

Tym razem Sebastian już w pojedynkę uderza trackiem, który świetnie nawiązuje do tego co było wydawane jako Selu Vibra. Dobry antemiczny break i nawet kilka dźwięków przypominających inny z aliasów z Brandt'a Under Sun (wraz z Marcusem Schossow'em), które nadają numerowi energetycznego kopa. Całość naprawdę godna miana hymnu. Oczywiście, że całość może zbyt przewidywalna, ależ czego innego spodziewać się po numerze, który ma za zadanie spełniać rolę hymnu?

Ze swojej strony polecam! Krótka zajawka poniżej:

Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez michal 30 mar 2010, 21:06

Trzy litery, jak trzy cyfry tego patetycznego tytułu: LOL.

Kasper napisał(a):Oczywiście, że całość może zbyt przewidywalna, ależ czego innego spodziewać się po numerze, który ma za zadanie spełniać rolę hymnu?


... ja spodziewałbym się tego, że numer ten jutro o 6:20 wstawi mi tosty na śniadanie, później strzeli szybkiego gałczana, i podrzuci do roboty. Taki numer/hymn uniwersalny, codzienny.
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez soczek 30 mar 2010, 21:32

Bardzo fajne, trochę mi się już odsłuchało bo wałkowałem w kółko, lepsze od tej wixy co się nią całe forum podnieca...
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez Matvel 30 mar 2010, 21:38

Czy Ty chłopaku masz jakiś problem ze sobą?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez sector 30 mar 2010, 22:30

soczek napisał(a):Bardzo fajne, trochę mi się już odsłuchało bo wałkowałem w kółko, lepsze od tej wixy co się nią całe forum podnieca...


Radze Ci gosciu, calkiem powaznie, pomyslec 2x zanim cos napiszesz, bo czepiasz sie w kolo wszystkiego co dotyczy UK trance i wszystkiego co dotyczy Askew. Nie wiem czy jestes jakims bliskim kolega Kaspra czy nie, czy chcesz go bronic, czy moze tez jestes jakims gosciem ktory szuka rozglosu zerujac na kims innym (w tym wypadku na wspomnianym wyze Kasperze), ale w przeciwienstwie do niego, na chwile obecna nie masz sie zupelnie czym pochwalic. Ani nie bije od Ciebie zadna wiedza muzyczna czy tez jakimis madrymi spostrzezeniami na temat jakiejs muzyczznej produkcji. Dlatego, lepiej nie siej popeliny wszedzie, tylko pisz w miare rzeczowo a nie wywoluj wszedzie zaczepek. Slowo VIXA widac stalo sie bardzo popularne.

To samo tyczy sie reszty. Trzymajcie poziom waszych wypowiedzi. ASOT czy Discover! Nie ma znaczenia. Mimo, ze cos moze byc kapa szanujmy druga osobe. Bo niedlugo zrobi sie tutaj niezly sajgon. Ordnung muss sein!.

Kasper ma racje. Musi byc na forum, miejsce dla kazdego. Jesli komus sie nie podoba spx, jednak nie mieszajmy innych z blotem!


Kasper, odpisze Ci.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez bAchoR 30 mar 2010, 23:02

Zwykły Anthem i nic pozatym. W sumie nawet nie słuchając domyślałem się takiego brzmienia i takiego układu melodii. Anthemy to zawsze były mniejsze lub większe pomyłki, bo to są utwory robione na siłę pod coś. Spontan.


Matvel, a Ty ?

Ja widze, że jedni są uczuleni jak ktoś sapnie na ASOT, a drudzy jak na Aksew albo UK. Może zróbmy to jako wyrazy zakazane na forum. :D ,,Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy heej ejjj lalalal hee j eeej ejj''
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez Matvel 30 mar 2010, 23:19

Co a ja? Ja tam przede wszystkim nie widziałem nawiązania do uk czy czegokolwiek innego? Może mu o progi chodziło bo nimi się większość podnieca :D Mi chodziło o samo idiotyczne stwierdzenie.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez bAchoR 31 mar 2010, 5:45

No bo chłopak wie swoje i zaraz go napastujecie i prześladujecie 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez soczek 31 mar 2010, 9:35

sector napisał(a):
soczek napisał(a):Bardzo fajne, trochę mi się już odsłuchało bo wałkowałem w kółko, lepsze od tej wixy co się nią całe forum podnieca...


Radze Ci gosciu, calkiem powaznie, pomyslec 2x zanim cos napiszesz, bo czepiasz sie w kolo wszystkiego co dotyczy UK trance i wszystkiego co dotyczy Askew. Nie wiem czy jestes jakims bliskim kolega Kaspra czy nie, czy chcesz go bronic, czy moze tez jestes jakims gosciem ktory szuka rozglosu zerujac na kims innym (w tym wypadku na wspomnianym wyze Kasperze), ale w przeciwienstwie do niego, na chwile obecna nie masz sie zupelnie czym pochwalic. Ani nie bije od Ciebie zadna wiedza muzyczna czy tez jakimis madrymi spostrzezeniami na temat jakiejs muzyczznej produkcji. Dlatego, lepiej nie siej popeliny wszedzie, tylko pisz w miare rzeczowo a nie wywoluj wszedzie zaczepek. Slowo VIXA widac stalo sie bardzo popularne.

To samo tyczy sie reszty. Trzymajcie poziom waszych wypowiedzi. ASOT czy Discover! Nie ma znaczenia. Mimo, ze cos moze byc kapa szanujmy druga osobe. Bo niedlugo zrobi sie tutaj niezly sajgon. Ordnung muss sein!.

Czemu się gościu mnie czepiasz? Ostatni pewien ograniczony fan Askewa nazwał ASOT'a "A State Of Shit". Ja nie uważam Armina za boga, w przeciwieństwie do niektórych (w tym przypadku chodzi mi tutaj o Askewa).

Jest dużo kawałków które są na tym forum chwalone, które lubię słuchać (raczej są to uplifty), ale niektóre kawałki to zapętlony fragment z melodią na breakdownie. Nie zamierzam się kłócić, ale zauważ - jak ktoś pojedzie "szefowi" Discover, to oburzenie, ale jak ktoś pojedzie Arminowi, to zaraz przyłącza się do tego 10 osób. Trochę to drażni, szczególnie że Armin ostatnio zagrał kilka takich kawałków (Askew w remixie Tyasa, Patterson - Taxi).
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez bAchoR 31 mar 2010, 10:20

Musisz wiedzieć, że UKejowcy to tutaj najgorliwsza masa ze wszystkich tu występujących plemion :D Po prostu puszczaj wolno ich wypowiedzi. A dotknij jednego to zaraz UK alarm się włączy i nie masz życia na forum :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez sector 31 mar 2010, 10:58

soczek napisał(a):zauważ - jak ktoś pojedzie "szefowi" Discover, to oburzenie, ale jak ktoś pojedzie Arminowi, to zaraz przyłącza się do tego 10 osób.
soczek napisał(a):Ostatni pewien ograniczony fan Askewa nazwał ASOT'a "A State Of Shit"

Dlatego napisalem zeby trzymac poziom bo Kasper mial racje w tym co mi napisal na PW. Troche sie poluznilo i dlatego napisalem, zeby trzymac poziom swoich wypowiedzi. Ktos chce komus pojechac? To przynajmniej niech to robi w inteligentny sposob tak jak kiedys to robil Sisior czy Kasper.

Wieczorem te posty zostana skasowane bo to sam offtop i nie wnosza nic do tematu.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez Mario 19 kwi 2010, 20:01

Dobry uplift jakich masa, aktualnie na czasie, za pół roku nikt nie będzie go pamietał....



mały offtop, czemu w kazdym temacie gdzie dużo wypowiedzi, jest to tylko spowodowane waszymi słownymi przepychankami? :D
Mario
 

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez JohnnyKnoxville 19 kwi 2010, 21:29

Mario napisał(a):mały offtop, czemu w kazdym temacie gdzie dużo wypowiedzi, jest to tylko spowodowane waszymi słownymi przepychankami?
Bo tak na prawde na tym forum każdy zna się z każdym jak rodzina... Każdy zna każdego gust muzyczny, przez te wszystkie lata funkcjonowania starego i tego forum ludzie się poznali i jakoś tak w sumie czasami odechciewa się pisać, bo i tak wiadomo kto w danym temacie odpisałby i wiadomo co.... :P Jeżeli chodzi o jakieś nowe relisy np.... A tematy takie jak ten tutaj wzbudziają wielkie emocje bo doskonale na ich przykładzie widać jak zmienia się muzyka na przestrzeni lat.... I to jak to wszystko idzie w złym kierunku obecnie, komercjalizacji, pogoni za modą i masowym odbiorcą przez co muzyka traci bardzo wiele.... Dj w obecnych czasach wcale nie musi być djem, nie musi być dobry technicznie, nie musi umieć tworzyć odpowiedniego klimatu w setach, nie musi sam wynajdywać nowych utworów do setów i selekcjonować muzyki, teraz liczy się przede wszystkim gwiazdorstwo, ładny usmiech, mówienie że sie uwielbia dany kraj, promocja itp, a nie jakieś wartości które się sobą prezentuje.... Tak że takie tematy jak np ten wzbudzają czasami takie dyskusje na temat muzyki....

Ale mniejsza o to.... Dobrze że są nowi uzytkownicy tacy właśnie jak TY czy inni to może trochę zaczną pisać, wszczynać ciekawych dyskusji i wciągać wszystkich do rozmów, bo ludzie na tym forum na prawde mają dużo do zaoferowania jeżeli chodzi o muzykę elektroniczną.... Tak że zachęcam do dyskusji i witam na forum :D
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez TrancEye 20 kwi 2010, 13:31

Jakos na poczatku nie bylem wielkim entuzjasta tego utworu Jednak w pewnym momencie zawladnal mna :D Swietna melodia, ktora zapada w pamiec
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Sebastian Brandt - 450

Postprzez d3cK 20 kwi 2010, 23:33

to prawda, przewodnia melodia jest piękna. Bardzo podoba mi się dźwięk tej "trąbki". Utwór jest nieskomplikowany, z ładną i zapadającą w ucho melodią, bardzo dobrze zmontowany, z kopniakiem. Czego oczekiwać więcej od hymnu? MI się kawałek bardzo podoba. Szczerze mówiąc nie mogę się go doczekać w hali stulecia.
:yay: :paddleball:
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości