Afternova - Serenity

uplifting trance | 2010

Powrót do Trance

Afternova - Serenity

Postprzez d3cK 05 maja 2010, 22:55

Afternova - Serenity (Original Mix)


Afternova - Serenity (Andy Blueman Remix)


Afternova - Serenity (Sulaco Remix)



zapraszam do komentowania.
Ostatnio edytowano 06 maja 2010, 9:25 przez d3cK, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Afternova - Serenity EP

Postprzez TrancEye 05 maja 2010, 23:38

Andy Blueman poraz kolejny udowadnia, ze jest niczym maszyna do robienia upliftingu Chyba bylby wstanie zremixowac niemal wszystko na wysokim poziomie Moim zdaniem jeden z piekniejszych breakdownow jesli chodzi o jego dyskografie Bardzo udany remix od Slowenca :D
Remix Phila rowniez mi sie podoba Choc moze nie az w tak duzym stopniu jak wersja AB To jednak trzyma poziom i udowania, ze Sulaco jest w wysokiej formie :) (niedlugo wyjdzie jego remix Theme From Defcon - kosa!!)
Oryginal ma swoj urok, ale moim zdaniem wypada najslabiej z tych 3 mixow :ugeek: :mrgreen:
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Afternova - Serenity

Postprzez SRGnt 06 maja 2010, 10:36

Zapomnieliście wspomnieć panowie o wersji Andy Blueman Orchestral Mix - przeklimatyczny chilloucik! :)
Poza tym, jak już wspomniano, jego upliftowy remix po raz kolejny daje radę. A już myślałem, że propozycje tego pana mi się przejadły, jednak co to to nie :)
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 41
Skąd: Lublin

Re: Afternova - Serenity

Postprzez yaper 29 lip 2010, 17:25

Wow, wow, wow!!! Omg, that is f**cking awesome!

:paddleball: :paddleball: :paddleball: :paddleball: :paddleball:

Bez wątpienia jeden z czołowych upliftów tego roku (w jedynym słusznym remixie Andego Bluemana) na mojej prywatnej liście, wraz z równie niesamowitym i genialnym 'Aisha' od kochanego Gaia.

Andy Blueman to geniusz, plasuję go tym samym na tej samej wyśrubowanej półce do Airwave i Ferrego Tayle'a - goście tworzą niesamowity klimat nieskazitelnej melodii trance, ze wszystkimi jej walorami tak wychwalanymi przez hardkorowych słuchaczy z wieloletnim stażem.

Wersja orchestral również daje radę w swoich ramach gatunkowych, co zostało już powyżej wspomniane.

Absolutnie polecam i nawet nie patrzę na ewentualne zawistne komentarze, że to crap! Trance never dies, tak to prawda i nic temu nie zaprzecza, anthemy dalej powstają, a ja się spuszczam jak ich słucham <irony> :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości