Dj Ruub - I Want You

Uplifting trance | Future Shock Records | 2010

Powrót do Trance

Dj Ruub - I Want You

Postprzez cinek 21 maja 2010, 20:42

Wydano: 18.05.2010
Label: Future Shock Records
Gatunek: Uplifting trance

Lisa numerów:
1. I Want You
2. I Want You (Lukas P Remix)




Ten miesiąc jest dość obfity w wydawnictwa od mojego brata Łukasza dlatego zapraszam do zakasania rękawów i przyjrzenia się temu co ten młodzik płodzi :) Przypuszczam, że remiks powinien trafić do fanów ot chociażby "trensajowego" grania ;) Oryginał natomiast w nieco mniej upliftingowej formie aczkolwiek melodia nie pozwala odpłynąć tej górnolotności. Zapraszam do sprawdzenia :)

Później wstawię linki do wydawnictwa w Ora Recordings (Gabriel Batz) i Crystal Clouds z już autorskimi produkcjami.
http://www.myspace.com/lukasplurance
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Dj Ruub - I Want You

Postprzez TrancEye 22 maja 2010, 1:35

Remix Lukasa P oczywiscie bardziej mi sie podoba :D Chociaz sam motyw moze nie jest jakis miazdzacy, to uwazam, ze to kolejna solida produkcja tego producenta :) Bardzo milo sie slucha, choc jakosc YT pozostawia wiele do zyczenia <marudzi> Znajde sobie lepsza i poslucham jeszcze :D:D:D

Co do wydawania w Crystal Clouds to nie polecam, zdecydowanie NIE POLECAM :!: Kiedys miedzy mna a nimi byla swego rodzaju bardzo przyjacielska relacja W tej chwili zostaly usuniete wszystkie moje utwory (lacznie z remixami) z AudioJelly, bo tylko tam sprzedaja teraz... A powod byl smieszny, wrecz zalosny, calkowicie dla mnie niezrozumialy i nie fair Tak w wielkim skrocie moge opisac to chore zjawisko :?

Niech probuje do lepszych labeli niz CC, z takimi "kwalifikacjami" nie bedzie mial problemu, CC to dno

PS Sorry za offtop i dzieki za "trensajowego" ;) :)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Dj Ruub - I Want You

Postprzez demens 23 maja 2010, 12:42

Co do oryginału, to ten przewijający się przez prawie całą nutę sampel słyszałem w jakiejś innej produkcji, dlatego nie czuję żadnego powiewu świeżości. Remix Lukasa P już dużo lepszy, choć też niestety nie powala, czegoś mi w nim brakuje. 'Czegoś', co posiadała chyba prawie każda jego poprzednia produkcja, w tym między innymi "Ad Astra", która to w moim mocno subiektywnym odczuciu jest jedną z najlepszych nut tego roku, jak do tej pory ;) Czekam na jego dalsze poczynania.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Dj Ruub - I Want You

Postprzez cinek 23 maja 2010, 15:19

TrancEye napisał(a):Chociaz sam motyw moze nie jest jakis miazdzacy

demens napisał(a):choć też niestety nie powala, czegoś mi w nim brakuje

Otóż to, myślę dokładnie tak samo :) Natomiast mogę dodać "idzie nowy, idzie lepszy ..." :D szczególnie pod aliasem Lurance.

TrancEye napisał(a):Co do wydawania w Crystal Clouds to nie polecam, zdecydowanie NIE POLECAM :!:

Lurance - Unconsciousness ==> ten numer będzie na dniach u nich wydany. Wcześniej znalazł się na kompilacji na której sam bodajże pojawiłeś się kilkukrotnie :) Z tego co wiem raczej nic kolejnego się tam nie szykuje i chyba tak zostanie :) Póki co remiks do tego numeru w wykonaniu Juventy leciał w 151 odcinku Corsten's Countdown także całkiem nieźle.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Dj Ruub - I Want You

Postprzez TrancEye 23 maja 2010, 15:48

Nie chodzilo mi o promocje (ktora i tak jest slaba mimo wszystko), tylko jakimi sa "ludzmi" i niech moj przyklad bedzie przestroga
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Dj Ruub - I Want You

Postprzez cinek 23 maja 2010, 16:30

Wiem o co Ci chodziło :) Spoko loko. Tak czy siak kolejnych releasów w CC brata nie przewiduje. Przypuszczam też, że remiks Juventy znalazł się gdzie się znalazł przede wszystkim z faktu, że chłopak ma chyba ostatnimi czasy ogólnie wzięcie i to rzecz jasna, że tracki od niego gdziekolwiek wydane docierają w różne miejsca ;)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości