Lurance - Unexpected

Progressive Trance | 2010 | Ora Recordings

Powrót do Trance

Lurance - Unexpected

Postprzez cinek 24 cze 2010, 16:48

Label: Ora Recordings
Numer katalogowy: ORAR087
Format: Mp3
Data wydania: 22.06.2010
Gatunek: Progressive Trance
Źródło: http://www.beatport.com

Sample: TUTAJ

Tracklista:

1. Through The Grey Sky
2. If You Were Here
3. Unexpected Move

Najnowsze EP od Łukasza. To już jego drugi singiel w Ora, tym razem są to aż trzy kompozycje, które w sumie wypadają jeszcze lepiej od wcześniejszej EPki tytułowanej "Forward". Całość w takim bardzo dryfującym, rozmarzonym stylu o nie za szybkiej ilości bpmów. Myślę, że materiałem cieszyć się będą nie tylko trensiarze ale i po prostu fani dobrego progresywnego grania.
3 kompozycje, a wśród nich "If You Were Here", które zalatuje dość wyraźnie interesującym stylem, którym objęty został już właśnie materiał na "Forward". Ten jednak numer wydaje się być najdoskonalszy z nich. Bardzo ciekawy aranż, a przede wszystkim powalająca melodia.
Pozostałe utwory prezentują się równie dobrze i generalnie bardzo trudno wybrać mi faworyta chociaż wskazówka nagina się delikatnie w kierunku "Unexpected Move". Myślę, że warto z całością się zapoznać. Ubolewam jedynie na brak obszerniejszych sampli (może da się coś z tym zrobić :)). Pozostaje póki co tylko beatport w tej kwesti. Gorąco polecam. Można się materiałem ujarać :D
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości