Jer Martin - Ten Minutes To Midnight

Anjunabeats

Powrót do Trance

Jer Martin - Ten Minutes To Midnight

Postprzez demens 16 sie 2010, 21:12

Jer Martin - Ten Minutes To Midnight
1. Original Club Mix
2. 7Skies remix

Trudno jest mi jednoznacznie ocenić ten numer. Z pewnością jest to najlepsze co wyszło z tego labelu od dawien dawna. Jak za czasów świetności tej wytwórni, ale... jak tylko pierwszy raz usłyszałem ten kawałek, ogarnęło mnie uczucie, którego nienawidzę - "gdzieś już słyszałem coś podobnego" :? I było to chyba "Miracle" w mixie Above & Beyond. Pytanie tylko, czy tego podobieństwa jest rzeczywiście tak dużo, by na numerze od razu wieszać psy... chyba jednak nie. Być może była inspiracja tamtym utworem, ale koniec końców wyszło coś w miarę oryginalnego. Jedna z bardziej charakterystycznych produkcji tego roku, na pewno warto zawiesić ucho i to nawet niejednokrotnie.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Jer Martin - Ten Minutes To Midnight

Postprzez Vibez 16 sie 2010, 23:35

Pamiętam że jak przesłuchiwałem ASOT'a to ten numer wybitnie mi sie z tamtej paczki spodobał. Coś w nim jest.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Jer Martin - Ten Minutes To Midnight

Postprzez peterhol9 17 sie 2010, 21:09

jakoś obie wersje mi nie podejszły.. Niestety :(
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Jer Martin - Ten Minutes To Midnight

Postprzez yaper 19 sie 2010, 16:24

Szkaradny uplift, aż niemiło się słucha. Pierwszy raz zetknąłem się z tym badziewiem jeszcze jesienią 2009 roku i już wtedy poziom mojego zdegustowania był ponad normę. Nie zgodzę się, że jest to jedno z lepszych wydawnictw labelu Anjunabeats. Owszem, ostatnie lata to wyraźny regres Anjuny, a ten kawałek to przysłowiowy gwóźdź do trumny. Nawet remix nie wniósł niczego dobrego. Po 7Skies oczekiwałem nie wiem czego, ale jest to uargumentowane kapitalnymi 'Caffeine' i remixem do arcygenialnego 'Time Stands Still'.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron