Marninx - Remorse (incl. Danjo remix)

Powrót do Trance

Marninx - Remorse (incl. Danjo remix)

Postprzez demens 02 wrz 2010, 19:45

Data wydania: 8 czerwca 2010
Label: Well Mixed Records

Nie chciało mi się zakładać tematu, no ale w końcu trzeba ruszyć tyłek i napisać coś o najlepszym kawałku roku :D Oczywiście, tradycyjnie mam tu na myśli moją mocno SUBIEKTYWNĄ ocenę. Nie ma w tym utworze stopniowego budowania klimatu czy innych urozmaiceń. Na początku płynie sobie jakaś tam melodia, ale ma ona na celu tylko doprowadzenie słuchacza do "głównego dania" jakim jest motyw na breakdownie no i potem rozwinięcie. Dla mnie jest to mistrzostwo świata w swojej prostocie. Po prostu cholernie urzekająca melodia, którą traktować można właśnie zgodnie z tytułem, Marninx tym utworem wyrzucił chyba wszystko co "leżało mu na sercu" :P Po zeszłorocznej kapitalnej EPce "Respiration/Solid State" producent ten pokazuje, że można trzymać bardzo wysoki poziom nie wydając dużo, nie wchodząc w durne kolaboracje tylko dla zyskania pogłosu, a wykorzystując tylko własny potencjał i tworząc po prostu dla przyjemności. Dlatego powtórzę - "Remorse" - tune of the year jak do tej pory.

Danjo remix - tylko odrobinę gorszy! Bardziej stonowany, trochę "tłusty", ale również świetny i wart polecenia.

Teraz tylko czekać, aż w końcu ukaże się "Cortex", na które czekam już chyba z 2 lata. Jest to chyba najbardziej pozytywnie zwariowany uplift jaki słyszałem. No, ale to już będzie kiedyś, mam nadzieję, temat do innej dyskusji ;]
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Marninx - Remorse (incl. Danjo remix)

Postprzez dj3500 02 wrz 2010, 21:17

Ale mamy fajne forum ;) Mimo ogólnej posuchy wśród upliftów, gdzie 95% to pozycje nudne i wtórne, chyba wszystkie ostatnie upliftowe propozycje z Singli/EPek są godne uwagi :) Nie inaczej z Remorse. Jest to zaledwie, jak by to Bachor napisał, "dim dym dum didum", a jednak urzeka :mrgreen: Respiration też było dobre. Za to remiks od Danjo na NIE. Czekam na ów Cortex w takim razie :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości