Ronald van Gelderen - Semper Fi (John O'Callaghan Remix)

Trance

Powrót do Trance

Ronald van Gelderen - Semper Fi (John O'Callaghan Remix)

Postprzez JohnnyKnoxville 11 paź 2010, 8:04

Ktoś pewnie uzupełni temat o pozostałe wersje, chociaż pewnie i tak tylko ten remix się liczy z całego wydawnictwa..... Ciekaw jestem waszej opiniii na temat tego remixu ??? Ja od siebie mogę napisać co sam o nim myśle.... Zaczęło się od tego że z szacunku dla talenctu JOCa sprawdziłem gdzieś kiedyś w jakimś secie i ten remix... Po pierwszym odsłuchu od razu zwrócił moją uwagę gruby bassline remixu, przy którym głośniki niskotonowe mają co pompować..... Do tego spodobały mi się te pomruki jak w jego reworku do Kaktusa.... Ale jakoś tak całość nie zrobiła na mnie na tyle dużego wrażenia żeby katować ten wałek jak miało to miejsce przy innych straszych produkcjach JOCa.... I w sumie nic nie wskazywało na to żebym tym wałkiem jakoś specjalnie się przejął i zakładał tutaj taki temat, do czasu gdy usłyszałem to w innym secie i przysłuchałem się jakoś głębiej.... Otóż dostrzegam w tym utworze i remixie powiew pewnej klasyki tranceu..... Gdy się spojrzy na melodie tego wałka to jest ona chłodna neutralna, ciągnąca i tajemnicza i czuć tutaj pewien powiew dawnych lat..... Dodatkowo w pewien sposób euforyczny brake też odcina się od tego co wychodzi dzisiaj.... Gdy dotego dodałem zupełny brak modnych holenderskich elektro pierdów, ciepłych gitarek, poszarpanych wokali czy innego dziadostwa z armady uzmysłowiłem sobie że ten remix jest na prawdę dobry.... Ciekaw jestem waszych odczuć związanych z tym remixem... ?? Ogólnie JOC wiadomo że potrafi jak chce i od czasu do czasu udeży czymś potężnym... Ten remix nie jest zły i coś w sobie ma według mnie, chociaż nie jest to też jakieś mega niewiadomo co.....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Ronald van Gelderen - Semper Fi (John O'Callaghan Remix)

Postprzez tomson 25 paź 2010, 15:52

pierwsza klasa. jak słusznie zauważyłeś brak wszelakich modnych dodatków jest na duży plus. co do break'a - jest niesamowity, chociaż jest w nim kilka wstawek które mi nie pasują. ogółem 8/10
.
Avatar użytkownika
tomson
 
Wiek: 35
Skąd: tarnobrzeg/lublin


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron