Icone - Cosmos

Uplifting Trance | Flux Delux | 2008

Powrót do Trance

Icone - Cosmos

Postprzez Taurus 25 gru 2008, 16:40

:arrow: Artysta: Icone
:arrow: Tytuł: Cosmos
:arrow: Label: Flux Delux
:arrow: Data wydania: październik 2008
:arrow: Gatunek: Uplifting Trance

Tl:
01. Cosmos (Original Mix) (8:36)
02. Cosmos (FFW Remix) (8:10)


Kolejna bardzo udana produkcja jednego z najlepszych upliwtowców na rynku muzycznym. Utworek niezwykle energiczny z charakterystycznymi dla Wima sampelkami. Kawałek od początku brnie bardzo szybko przed siebie, aż do breaku kiedy wszystko cichnie i pojawia się niezwykle euforyczna melodia. Latawiec pełną gębą. Remix Fei-Fei’a to trochę inna bajka. Ja zdecydowanie stawiam na oryginał. Icone nie zawodził i nie zawodzi, dalej dostarczając czysto gatunkowe uplifty.
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Icone - Cosmos

Postprzez Airvision 26 gru 2008, 21:15

Tak, co jak co, ale Uplifty Icone'a to jak dla mnie wzór, jak się je powinno budować. Wszystko na swoim miejscu, dobra technika i buildup, nic nie jest przesadnie wydatnione, jak np. kick w wielu trancerach. Są i świetne melodie. Naprawdę dobra rzecz.
Obrazek
Avatar użytkownika
Airvision
 
Wiek: 33
Skąd: Koszalin

Re: Icone - Cosmos

Postprzez yaper 18 sty 2009, 22:21

FFW Remix - o mój Boże, co za potwór. Nutka pędzi niczym rozwścieczone zwierzę oferując nam wszystko co najlepsze w dobrym trance. Jestem absolutnie na TAK! Jednym słowem KOSMOS! :shock:
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości