TrancEye - Unloved EP

Uplifting Trance | Defcon Recordings | 2010

Powrót do Trance

TrancEye - Unloved EP

Postprzez TrancEye 27 paź 2010, 15:15

Obrazek

Label:
Defcon Recordings


TrancEye - Unloved (Original Mix)
TrancEye - Unloved (Emotional Mix)
TrancEye - Unloved (Mysterious Movement Remix)
TrancEye - Suffering (Deep In My Heart)



TrancEye - Unloved (Original Mix)


TrancEye - Unloved (Emotional Mix)


TrancEye - Unloved (Mysterious Movement Remix)


TrancEye - Suffering (Deep In My Heart)



Stan mojego serca ;)

Zapraszam do odsluchu

Przem
Ostatnio edytowano 21 lis 2010, 18:47 przez TrancEye, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: TrancEye - Unloved EP

Postprzez peterhol9 29 paź 2010, 17:00

to tak..Jeżeli chodzi o epkę to tym razem wydaje mi się, że wyszło troszkę słabiej. W oryginale usłyszałem Samuelzonowskie dźwięki. Niestety jednak utwór przeszedł mi obok ucha. Breakdown tylko podpasował :) Lepiej jest w Emotional mixie i MM mixie. Ostatni utwór już zupełnie nie podpasiłł. Ogólnie więc 2 środkowe kawałki na plus, a dwa skrajne na minus. :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: TrancEye - Unloved EP

Postprzez demens 31 paź 2010, 15:57

U mnie dokładnie odwrotnie jak u peterhol9 :) Wyjdzie na lizusostwo, ale naprawdę, oryginały najbardziej mi się "widzą". Zacznę od "Unloved". Trochę się obawiałem, że będzie znowu bardzo energetycznie, co na dzisiaj niezbyt by mi pasowało. Jednak nie. Utwór znakomicie balansuje między energią a subtelnością. Zupełnie nic bym w nim nie zmienił, od początku nakręca się tak jak lubię. Po prostu świetny klimat. Ojj będę go długo męczył. Jeden z twoich najlepszych kawałków jak dotychczas.

Co do "Suffering" to tym "piankiem" poleciałeś mocno, na granicy przesady, ale nie przekroczyłeś jej. Ale i tak za taki motyw główny mógłbym wszystko wybaczyć. Czuć bardzo dużą emocjonalność. Kurde, no kapitalne to jest :) O to właśnie chodzi panie TrancEye.

Chociaż, remix Mysteriuos Movement też bardzo ciekawy. W takiej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak napisać, że w moim odczuciu to jedna z najlepszych EP w tym roku. Brawo!
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: TrancEye - Unloved EP

Postprzez TrancEye 04 lis 2010, 18:18

Dzieki wielkie panowie za kazde slowo! :)

Jesli chodzi o date wydania, to:

- 23 listopada Beatport exclusive
- 7 grudnia full release
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: TrancEye - Unloved EP

Postprzez wasyl 15 lis 2010, 18:58

Może w końcu czas się wypowiedzieć... Tak więc tym razem uniknąłem podnoszenia szczęki i utwory po prostu są na przyzwoitym, jak na Ciebie, poziomie ;). Może po prostu nie powinienem był wcześniej słuchać Twojego remixu do Distant Moon, w którym build up mnie po prostu pogniótł i wypluł... Coś znakomitego... Dlatego też za ten remix jak najbardziej należy się pochwała :).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Re: TrancEye - Unloved EP

Postprzez demens 12 gru 2010, 13:53

"Suffering (deep in my heart)" jest perfekcyjne. To, co uważałem za najsłabszy punkt tego numeru czyli "pianko", wryło mi się głęboko w banię i nie chce z niej wyjść. Całokształt utworu wzbudza naprawdę duże emocje. Jest to z pewnością moje top10 upliftów tego roku.

I przy okazji gratuluję docenienia przez M. Le Saux'a ;) Pozdro.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron