Lemon & Einar K - Tenacity / Felicity

Trance | 2010 | Armada

Powrót do Trance

Lemon & Einar K - Tenacity / Felicity

Postprzez Vidia 28 paź 2010, 8:13

Obrazek
1 Tenacity 7:58
2 Felicity 7:20

Nie jest to może superwydawnictwo, niemniej dziś rano włączyłam sobie Felicity (a wczoraj Tenacity;) i stwierdziłam, że o tym napiszę. Felicity przyciągnęło moją uwagę (podczas pierwszego odsłuchu na Beatporcie) przede wszystkim melodyjnością, lekkością, pewną ilością subtelności, której już dzisiaj niestety zazwyczaj brakuje w transowych kawałkach. Cieszy też brak pierdzących dźwięków;] Całkiem przyjemnie się słucha. W Tenacity jest mocniej zaznaczony bassline i ładny brejkdałn około 2.30. Z melodyjności też, jak na obecne transy, jestem zadowolona. Wydaje mi się, że ogólnie wydawnictwo, mimo niedociągnięć, prezentuje nienajniższy poziom.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Lemon & Einar K - Tenacity / Felicity

Postprzez soczek 30 paź 2010, 10:09

Ja wolę Felicity, aczkolwiek to już dość stare jest.
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: Lemon & Einar K - Tenacity / Felicity

Postprzez Humulus 30 paź 2010, 10:46

Mi też najbardziej przypasiło "Felicity". Drugi numer z EPki za mocno zajeżdża Kandim i jego piankiem, mocno ostatnio nadużywanym.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Lemon & Einar K - Tenacity / Felicity

Postprzez demens 30 paź 2010, 11:12

"Tenacity" słyszałem u Manuela, przyjemne, ale na tle sporej ilości dobrych upliftów, jakie powstały w tym roku, wypada raczej słabo. Chociaż motyw z piankiem na bulidupie wyszedł im bardzo przyzwoicie.
"Felicity" odsłuchałem przed chwilą, rzeczywiście słychać miłą dla ucha lekkość, ale raczej nie jest to kawałek do którego będę wracał wielokrotnie.

Jak dla mnie takie sobie wydawnictwo ;p
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron