Solarity - Solar Essence EP

Progressive House | Silk Digital Records | 2008

Powrót do Trance

Solarity - Solar Essence EP

Postprzez Transi 26 gru 2008, 18:53

Obrazek

Label: Silk Digital Records
Numer katalogowy: SILK009
Format: Mp3
Data wydania: 13.11.2008
Gatunek: Progressive House

Lista utworów:
1. Solar (Original Mix)
2. Solar (Retroid Dub Mix)
3. Essence (Original Mix)
4. Essence (Claes Rosen Remix)

Moja opinia:
Przedostatnia EP-ka wydana w Silk Digital. Cóż mogę powiedzieć- dla mnie rewelacja! Cztery bardzo wesołe i skoczne utwory, które sprawią, iż noga sama zacznie podskakiwać :) Najlepszym utworem jest jak dla mnie remix Retroida do "Solar"! Niesamowicie żywa produkcja, która na pewno sprawdzi się na parkiecie (Red Sun Rising- musisz to zagrać na Sylwka :P). "Essence" również wyrywa z kapci. Totalnie imprezowe wydawnictwo, obok którego nie można przejść obojętnie! Gorąco polecam!
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Solarity - Solar Essence EP

Postprzez cinek 30 gru 2008, 1:32

Solar ma kozacki breakdown :) w oryginale. Szybko płynie, w sumie bez ogromnych zachwytów całokształtowych to jednak produkcja porządna. Z resztą Silki już chyba do tego przyzwyczaili. Z kolei retroidowy mix to jakby odgrzany kotlet w wyższej temperaturze.
Essence ==> basik (siarczysty :twisted: ) dopiero wchodzi 1:30, też tak lubię czasem przeciągać. Claes Rosen dodaje trochę pozytywno, zabawowego wibratu. Aranżacyjnie zgodzę sie z Transim, że jest imprezowo. Ale już z deka nie pod moją deskę. Chyba nie wszedłem dobrze w tą falę :P
A w Silkach mamy też Polaka Monojoke. Jeszcze nie słuchałem jego wydawnictwa ;)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Solarity - Solar Essence EP

Postprzez Transi 30 gru 2008, 7:19

Jego EP-ka nie zachwyca (przynajmniej mnie) :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Solarity - Solar Essence EP

Postprzez Kubo 30 gru 2008, 10:10

Wlasnie przesluchuje ep-ke i musze przyznac ze solidne wydawnictwo, ale jakos nie rzucilo mnie na kolana. W Solar podoba mi sie piekny breakdown, taki sielankowy i troszeczke wyniosly. Essence w originale tez calkiem dobrze wyglada ;) No ale nie zostalem powalony na ziemie, szukam dalej :ugeek:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości