Protoculture - Early Bird (Incl. Max Graham Remix)

trance | spundae music | 2010

Powrót do Trance

Protoculture - Early Bird (Incl. Max Graham Remix)

Postprzez TBk2000 29 gru 2010, 13:48

Wstyd przyznac, ale nie moge sobie za cholere przypomniec oryginalnego wykonania, a po calonocnym naparzaniu w Battlefield'a szare komorki przestaly reagowac na wysylane do nich zapytania, wiec jesli ktos pamieta, to prosze sie ponizej wpisac. W kazdym razie jeden z moich ulubionych producentow roku 2010, znanego bardziej z Psy-Trance'owych produkcji, odswiezyl starego klasyka i wyszlo mu to calkiem niezle. Early Bird nie jest jednak Psy-Trance'owa proba unowoczesnienia starego brzmienia, lecz po prostu czyms nowym w starym dobrym stylu. Pisze caly czas o oryginale, bo remixy mozna o kant kuli rozbic, szczegolnie twor niejakiego Jason van Wyk'a, ktoremu za te i podobne temu wypociny powinni zabronic "tworzenia".

Info:
Artist: Protoculture
Title: Early Bird
Genre: Trance
Label: Spundae Music
Data: 28-12-2010

Tracklist:
01. Protoculture - Early Bird (Original Mix)
02. Protoculture - Early Bird (Max Graham Remix)
03. Protoculture - Early Bird (Jason van Wyk Deep Mix)


Samlpe: Protoculture - Early Bird
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Protoculture - Early Bird (Incl. Max Graham Remix)

Postprzez dj3500 10 sty 2011, 23:50

Zdziwiłem się, widząc Ciebie polecającego coś z trance'u, ale jednocześnie przeczuwałem że w takim razie będzie to coś dobrego i bynajmniej się nie zawiodłem :) Kawałek ma nieco głębi, nieco melodii, nieco "drive'u" i sporo intensywności - bardzo ładne połączenie. W szczególności, jest to jeden z bardzo niewielu w ostatnim czasie nieupliftowych transów, które mi się spodobały :) Remiksu od Maxa Grahama też da się słuchać. Jasona van Wyk słuchać już nie mogłem, bo jest obleśnie przejaskrawiony i uszy mi krwawią. Nie wydaje mi się jednak, by było tam wiele do usłyszenia ;) Plus za temat.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Protoculture - Early Bird (Incl. Max Graham Remix)

Postprzez wasyl 11 sty 2011, 17:40

Ujrzawszy wpisy dwóch osób, które zwykły lubować się w muzyce, w której i ja się lubuję, nie omieszkałem zajrzeć do tematu :). Cóż, trudno nie zgodzić się z tym co napisał Kuba - pozycja zdecydowanie godna (original mix), również polecam.
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Protoculture - Early Bird (Incl. Max Graham Remix)

Postprzez peterhol9 11 sty 2011, 18:50

zacząłem od mixu znienawidzonego van Wyka. Jako pojedyncza produkcja może być, z pewnością lepiej prezentuje się aniżeli mix Grahama. Jednak po przesłuchaniu oryginału mogę powiedzieć, że mixy można spokojnie wrzucić do kosza, zostawiając jedynie wersję oryginalną. Dobry trensior kontynuujący Naked :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron