Eco - Drowning

A State Of Trance | 2010

Powrót do Trance

Eco - Drowning

Postprzez Kasper 03 sty 2011, 20:42

Obrazek

Original Mix



Dereck Recay Remix




Singiel Eco z samego końca 2010 roku. Z tej paczki godny polecenia jest remix Recay'a, który formą zbliżony jest do klasyków gatunku. Cały upliftowy feel, energia, budowa i brzmienie zorganizowane są bardzo współcześnie. Numer okraszony jest wokalem, który nadaje smaku kawałkowi rodem z początku poprzedniej dekady. To właśnie ten element nadaje tej produkcji klasycznego kształtu i może porywać jak numery z tamtego okresu. Kapitalny remix.

Co do oryginału to nawiązuje do brzmienia znanego, lubianego i charakterystycznego dla Eco. "Tonight Is Forever", "And We Flew Away" tam możemy doszukiwać się analogii. Jednak jak już wcześniej wspomniałem ten wokal nadaje kawałkowi nowego wymiaru i tym samym produkcja nabiera nowych mocy.

Osobiście pozostanę przy remixie z uwagi na kapitalny klimat. Jednakże, obie wersje godne polecenia i napewno przypadną do gustu. Eco jak i Arty, Mat Zo czy Orjan są dla trance'u tym kim kiedyś dla tego gatunku byli Envio czy Arksun. Mam nadzieję, że ich talent nie zostanie zmarnowany a Eco to produkcją tylko potwierdził, że jest na dobrej drodze aby zachować dobre imię gatunku.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Eco - Drowning

Postprzez TBk2000 04 sty 2011, 14:06

Dla mnie Eco tym kawalkiem potwierdzil jedyne to, ze podobnie jak pozostali na tym gruncie nie potrafi skonczyc z tym zdechlym gatunkiem, opluwajac tym samym jego 'dobre imie' tymi electro pierdami. Melodia oczywiscie jak i cala produkcja jest na poziomie przedszkolaka z aspiracjami 'chce robic cool kawalki jak inni', zaczynajacego swoje artystyczne podboje. I gdzie ten smak poprzedniej dekady skoro nie czuc tu nawet jej zapachu ? :-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Eco - Drowning

Postprzez Matvel 04 sty 2011, 14:42

Wszystko to teraz jest takie wtórne że wysłuchanie 3 minutowego wycinka boli i to bardzo :/
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron