Vengeance - Decadence

A State Of Trance | 2010

Powrót do Trance

Vengeance - Decadence

Postprzez Rado 10 sty 2011, 21:08

Obrazek
1.Decadence (Denga & Manus Mix)

2. Decadence (Lehm & Gras Remix)


Kolejna epka od dobrze znanego duetu Vengeance, wydana w listopadzie ubiegłego roku, niestety jakimś cudem umknęła mojej uwadze. Generalnie wersja Denga & Manus dla mnie jest bardzo przeciętnym utworem nie wnoszącym nic szczególnego i jeśli komuś ona podeszła to zapraszam do wypowiedzenia się.
Lehm & Gras Remix - chodzi za mną od dobrych kilku dni, bardzo dynamiczny kawałek, w 2:40 wchodzi klimatyczny break i sobie bardzo przyjemnie plumka nie zwiastując tego co ma się wydarzyć, następnie atakuje nas mocny poszarpany bassline - wolę nie myśleć co by się ze mną działo w tym momencie na evencie. 5:50 zaczynamy zabawę od początku, przyjemnym build-upem i tak aż do końca. Fakt mało dobrych numerów ostatnio wychodzi w muzyce Trance ale ten wydaje mi się być nietuzinkowym i dlatego postanowiłem coś o nim skrobnąć.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Vengeance - Decadence

Postprzez peterhol9 15 sty 2011, 22:56

Denga i Manualny on de rimiks prezentują numer wzięty niemal żywcem z Markusa Schulza i jego Rain. Szczególnie słychac to po breakdownie. Sam break nie jest zły, a utwór prezentuje dobry styl. Gdyby nie świadomość szulca, to byłoby git. Lehm&Gras rmx wymiata. Prezentuje stare dobre upliftingowe zacięcie. Podoba mi się :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Vengeance - Decadence

Postprzez Kasper 21 sty 2011, 12:11

peterhol9 napisał(a):Denga i Manualny on de rimiks prezentują numer wzięty niemal żywcem z Markusa Schulza i jego Rain. Szczególnie słychac to po breakdownie. Sam break nie jest zły, a utwór prezentuje dobry styl. Gdyby nie świadomość szulca, to byłoby git. Lehm&Gras rmx wymiata. Prezentuje stare dobre upliftingowe zacięcie. Podoba mi się :)


Ten numer został stworzony przed Rain, btw. nie słyszę podobieństwa...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Vengeance - Decadence

Postprzez Freezer 24 sty 2011, 16:13

Lehm & Gras Remix, ta wersja podoba mi się o wiele bardziej, także jak komuś odechciało się tej nutki po wersji Vengeance to niech sprawdzi ten remix :). Taki pędzący :)
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 36
Skąd: Wrocław


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron