Claudia Cazacu - Earproof

Powrót do Trance

Claudia Cazacu - Earproof

Postprzez sector 12 gru 2008, 20:43

W sumie pisze o wydawnictwie, ktore jeszcze tak naprawde nie ukazalo sie. Wiem, ze przewaznie nie pisze sie tutaj o pojedynczych produkcjach, ale od jakiegos czasu nie pisze sie tutaj praktycznie o niczym, wiec czemu czegos nie napisac, tymbardziej ze Johnny bedzie mial zajecie i mala przerwe w pisaniu pracy magazynierskiej :D Nie mniej jednak nie chce ukrywac swojego zdziwienia, czy tez zainteresowania pania producent, poniewaz w zyciu sie nie spodziewalem, ze taka osoba moze wyprodukowac kawal dobrego "beatu". No chyba ze sie myle i moze nasz forumowy producent Alex podzieli sie z nami jakas informacja o, ktorej nie wiemy i wszystko okaze sie malym nieporozumieniem, ale na razie do rzeczy.

Do zaprezentowania dzis mam kawalek Earproof. Jest to najnowsza produkcja Claudi. Jak juz mowilem troche sie zdziwilem, bo to jest drugi juz (bodajze) kawalek, ktory uwazam ze bedzie grany prze uk dejotow. Raczej nie spodziewalbym sie ze laska wygladajaca wlasnie jak Claudia Cazacu potrafi zrobic taki numer jak ten. Nie wliczajac wlasnie wczesniejszego numeru, ktorego tytulu nie moge sobie przypomniec.

Do czego caly czas daze... Earproof to zaskakujaco (przynajmniej mnie) dobry kawalek techowy. Od samego poczatku dosyc szybko zapodaje beat. Znajduja sie w nim raczej malo standardowe sample, ktore na codzien mozna uslyszec od JOCa, Downeya czy tez innych 'topowych' uk dejotow. Przed wejsciem breaka, troche poplumka, aby nastepnie ruszyc z kopyta pelna para i wyrwac nas z kapci! Utwor budowa troche przypomina mi Platinum Pascala Feliza. Czyli troche rozbudowanie klimatu i zdubowanie dobrego gruntu pod breakdown, ktory miazdzy i nastepnie ogien pelna para az do samego konca. Ogolnie polecam sie zapoznac.

Poniewaz Claudia nie ma swojej nowej produkcji na swoim myspace a na necie raczej ciezko to znalezc to ja was uracze ripkiem z seta -> http://www.speedyshare.com/553619366.html
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości