Stephan Signore - I Hate This World (Insane Life)

Powrót do Trance

Stephan Signore - I Hate This World (Insane Life)

Postprzez sector 12 gru 2008, 20:44

Obrazek


1. I Hate The World
2. I Hate The World (Reaky Remix)
3. My Demons
4. My Demons (Lars Klein Remix)

Zapewne Ci, ktorzy przynajmniej przegladaja raz na jakis czas moje wypociny, tym razem tez sie nie zdziwia, bo szczerze mowiac z calego wydawnictwa mi najbardziej do gustu przypadl jedynie jeden kawalek. Nie trudno sie domyslic ze chodzi o mistrza techowego beatu Reakyego :-) Juz od jakiegos czasu Reaky przewaznie trzyma poziom. Tak jest i w tym przypadku. Jego remix brzmi poprostu fajnie. Fajnie pociety sampel, jedyny slyszny BPM i ogolnie wszystko co musi miec numer zeby brzmial dobrze w secie i na impreze i nie pozwolil nam ani na chwile usiasc. Pierwszy raz uslyszalem go juz jakis czas temu w secie Downeya i do tego czasu jakos nie pozwala mi wyskoczyc z glowy ani na chwile. Mysle ze fani mocnego tupania przy ~140BPM beda zadowoleni.

Poniewaz zauwazylem ze niektorzy u nas na forum maja problemy z google, pomoge im i zamieszczam link do odsluchu. http://www.junodownload.com/products/1361775-2.htm
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Stephan Signore - I Hate This World (Insane Life)

Postprzez yaper 19 gru 2008, 21:03

Podobnie jak sector, polecam remix Reaky'ego - solidna napierniczanka, przy której można solidnie poskakać!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości