Man With No Name - Floor Essence (Apogee Remix)

Trance | Perfecto Fluoro | 2011

Powrót do Trance

Man With No Name - Floor Essence (Apogee Remix)

Postprzez TBk2000 18 kwi 2011, 1:33

Co tu duzo mowic, remix kopie dupsko az milo. Niewiadomo czyj, ale czy nie brzmi jak robota Askewa ? W kazdym razie wywolal u mnie to czego dawno juz nie odczuwalem przy sluchaniu czegos z nalepka "Trance" - ciary. No ale to w koncu track Man With No Name, wiec sentyment mimo wszystko sie czuje.

Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Man With No Name - Floor Essence

Postprzez Stelmach 18 kwi 2011, 13:50

Skoro sam Armin nie raczy podać tytułu i grywa to jako ID, to tymbardziej my powinniśmy grzecznie i cicho siedzieć i pokornie czekać jak obwieści nam czyj to remix.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Man With No Name - Floor Essence

Postprzez TBk2000 18 kwi 2011, 15:32

No wez mnie nawet nie.. ;] jestes pewien, ze jego Serowitosc Armin to grywa ? :S. Rip jest z setu Oakiego, z asrota 500 co prawda, no ale to mozna jakos wybaczyc.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Man With No Name - Floor Essence

Postprzez phantom 19 kwi 2011, 21:59

Podobno Askew działa ostatnio dla Oakeya w Perfecto.

U dołu strony macie całkiem porządny i (psy)trancowy set jak na "nowego" Oakenfolda: http://www.tranceaddict.com/forums/show ... rumid=1&s= .
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Man With No Name - Floor Essence

Postprzez TBk2000 19 kwi 2011, 23:02

Wlasnie dlatego do glowy przyszedl mi Askew, choc nie slyszalem dawno nic od niego wiec nie wiem co i jak on tam teraz pogrywa. Skojarzenie moze nie byc jednak mylne, skoro Oak pocisnal ten nr. chyba jako pierwszy (mam nadzieje, ze to z Arminem to byl tylko glupi zart :D).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Man With No Name - Floor Essence

Postprzez phantom 25 kwi 2011, 10:23

Armin też ma w tym interes, bo w końcu Perfecto jest teraz częścią Armady :).

Oryginał nadal rządzi. Lepiej byłoby, gdyby wzięli się za porządki przy zakurzonych klasykach, które nie sposób dorwać na winylu, a tylko w takiej formie funkcjonują. Jednak w tym celu Oakie potrzebowałby niezłego assistance'u, bo jego pamięć sięga chyba co najwyżej do ostatniej imprezy :P.

Oby nikt nie ruszał "Azymuth".
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron