Dave 202 - Fireball / Pictures in My Mind

Trance | Captivating Sounds

Powrót do Trance

Dave 202 - Fireball / Pictures in My Mind

Postprzez TBk2000 31 gru 2008, 4:28

Kawalki ukazaly sie juz spory czas temu i kazdy szanujacy sie czlonek FME zapewne slyszal je juz niejednokrotnie ;] ale nie ma co to tego watpliwosci, ze i tak warto zalozyc o nich temat i napisac kilka cieplych slow, szczegolnie na forum, ktorego jedna z glownych domen jest JAKOSC opisywanej muzyki :mrgreen:. A skoro juz mowa o jakosci to na pewno temu realesowi.. o przepraszam!, wydawnictwu :mrgreen: nie mozna zarzucic jej braku.

Oba kawalki zawieraja wszystko to czego osobiscie oczekuje od obecnej muzyki tanecznej. Mocnego kopa, chwytliwa melodie przy ktorej glowa sama sie kiwa a mokasyny tupia w rytm kazdego beatu, i niesamowita ilosc energi, ktora dziala na mnie jak czarna dziura wysysajac ze mnie i pochlaniajac cale moje sily witalne :mrgreen:. Oba kawalki jak dla mnie trzymaja wysoki poziom i prezentuja soba jak na, powiedzmy dzisiejsze Trance-owe standardy, kawal dobrego Trance przez duze T.

Info:
Artist: Dave 202
Title: Fireball / Pictures in My Mind
Genre: Trance
Label: Captivating Sounds
Wydawnictwo Data: 15-09-2008

Tracklist:
01. Dave 202 - Fireball
02. Dave 202 - Pictures in My Mind


Dave 202 - Fireball


Dave 202 - Pictures in My Mind
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Dave 202 - Fireball / Pictures in My Mind

Postprzez Taurus 31 gru 2008, 17:42

TBk2000 napisał(a):Kawalki ukazaly sie już spory czas temu i każdy szanujący sie członek FME zapewne slyszal je juz niejednokrotnie ;] ale nie ma co to tego wątpliwości, ze i tak warto założyć o nich temat i napisac kilka cieplych slow


Otóż to :mrgreen: :mrgreen:

Oba kawałki od Dave'a są absolutnie świetne. Zobaczycie, za parę lat ktoś założy o nich temat na jakimś bliżej nieznanym forum w dziale "klasyki" :D Fireball to świetne połączenie dobrej linii melodycznej z pędzącym bassline'em. Kawałek od początku ma narzucone energiczne tempo, żadnych przestojów czy spowolnień... po prostu energia :twisted: Picture In My Mind - rozbudowuję sie nieco leniwiej wprowadzając słuchacza w bardzo przyjemny nastrój co pewien czas pojawiającymi sie fragmentami ślicznej i wpadającej w ucho melodii. Na break'u spokojnie wchodzi sobie bardzo chwytliwa melodia, która szybko zostaje w pamięci. Bardzo przyjemnie sie tego słucha ;) Kiedy pierwszy raz usłyszałem tą epkę to właśnie "PIMM" natychmiast mi sie spodobał. Teraz dla odmiany wracając do tego wydawnictwa co raz częściej słucham Fireball'a.

Jeśli jednak, któryś z wielce szanujących sie użytkowników niniejszego forum, z bliżej nieznanych powódek odpuścił sobie niniejsze wydawnictwo to gorąco namawiam takiego osobnika to zapoznania z wyżej wymienionym wydawnictwem. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Dave 202 - Fireball / Pictures in My Mind

Postprzez indecentnoise 31 gru 2008, 17:58

Dobra robota Colontonio przy Fireball.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Dave 202 - Fireball / Pictures in My Mind

Postprzez Stelmach 01 sty 2009, 15:40

Fireball bardzo ładnie mknie na up'beatowym podkładzie, melodia niestety z lekka bez polotu w porównaniu z np. rewelacyjnym Torrent. Na długo zapamiętać się go nie da. Pictures In My Mind z kolei nie wykracza poza upliftowe standardy - zwykły i przeciętny numer jakich wiele.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Dave 202 - Fireball / Pictures in My Mind

Postprzez demens 03 sty 2009, 14:52

"Fireball" przesłuchałem sporo razy, nawet wkręcił mi się ten kawałek. Melodia rzeczywiście trochę "banalna", ale mi zapadła w pamięci :) Drugi utwór nie przykuł niestety mojej uwagi.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Dave 202 - Fireball / Pictures in My Mind

Postprzez pickars 03 sty 2009, 19:03

Fireball jest kapitalne!! Melodia niby prosta, sama budowa utworu też prosta, a mimo to naprawdę nieźle wkręca. Naprawdę szkoda nie odsłuchać tego utworu choćby raz, a nawet przejść obok niego obojętnie.

Jako, że w przyrodzie równowaga musi być, to Pictures In My Mind jest o kilka klas gorsze. Jak w jakimś secie to usłyszałem, to tylko modliłem się. żeby się jak najszybciej skończyło :D.

I tak jak dotąd nic nie przebiło najlepszej, jak dotąd moim zdaniem produkcji Dave202 (nie Torrent :)) - Rain Against Her, która od czasu do czasu sobie puszczam :).
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości