Robert Nickson & Thomas Datt – Godless

Trance | Re*Brand | 2011.01.24

Powrót do Trance

Robert Nickson & Thomas Datt – Godless

Postprzez hanan 21 sty 2012, 22:17

Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=dZ7sVy0K ... ure=relmfu

1. Robert Nickson & Thomas Datt – Godless (Original Mix)
2. Robert Nickson & Thomas Datt – Godless (Protoculture Remix)

Original ma swój klimat, melodyjność, jednak szlifu temu konceptowi nadaje dopiero Protoculture. Słuchając tego remiksu mam wrażenie, że ciągle ciągnie nas (albo bezbożników ;]) do góry. Rozpoczyna się spokojnie, z orientalnym wokalem, ale potem, mimo że nie rozpędza się do prędkości kosmicznych, to niesie i niesie coraz wyżej. Jak dla mnie to taki proglift :) Nie jest to kawalek wybitny, ale słucha się z przyjemnością.

Ps. Uwagi, także negatywne, w tym i pozostałych tematach, mile widziane :twisted: :evil:
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Robert Nickson & Thomas Datt – Godless

Postprzez dj3500 22 sty 2012, 0:06

Oryginał bardzo słaby. Coś w nim wyraźnie nie gra, a wokaliza jest denerwująca. Do tego kupa po breakdownie -> next.
Protoculture też potrafi ostatnio produkować totalne gówno, ale ma też dobre momenty. Akurat tego utworu słucha się dość przyjemnie. Choć obok progów to nigdy nie leżało ;) ale niezłe jak na obecne standardy.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Robert Nickson & Thomas Datt – Godless

Postprzez Humulus 22 sty 2012, 9:01

A mi dla odmiany remix Protoculture w ogóle nie przypasił. Oryginał jest całkiem przyjemny, choć bez wodotrysków (plus za brak pianka - pewnie Kandi nie pożyczył). Datt trzyma się swojego stylu od lat i jest jednym z niewielu transowych producentów, którzy nie przeszli na house i pierdzące techy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron