Lisa Lashes - The Bends (Incl Heatbeat Remix)

Tech trance | Discover Dark | 2011.01.09

Powrót do Trance

Lisa Lashes - The Bends (Incl Heatbeat Remix)

Postprzez hanan 23 sty 2012, 19:54

Obrazek

1. Lisa Lashes - The Bends (Original Mix)
http://www.youtube.com/watch?v=MkP8ImBZGCA
2. Lisa Lashes - The Bends (Heatbeat Remix)
http://www.youtube.com/watch?v=Wwy4dhJfygs

Original to znośny tech, ale bez szału. Oparty w dużej mierze na "syntetazorowym" bicie, który nie do końca mi podchodzi, choc na pewno stanowi o charakterze tego utworu.

Jeśli chodzi o remix, to pierwsza myśl jest: "co ja słucham?" (kiedyś się mówiło "wtf?"). Mnie (być może ze względu na moje mniejsze osłuchanie) absorbuje nietypowością. W wersji Heatbeata jeszcze mocniej podkreślony jest "syntetyczny" motyw, dodatkowo ułożony w powtarzalną sekwencję, która jednych odrzuci a innym się spodoba. Ja skłaniam się raczej do tej drugiej grupy. Ogólnie polecam by chociaż się zapoznać.
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Lisa Lashes - The Bends (Incl Heatbeat Remix)

Postprzez sector 25 sty 2012, 22:10

Remix jest tak biedny, że szkoda gadać. Jakbym słuchał kawałka MKoala. Śmiech na sali, co wyszło w Discoverze. Original trochę lepszy, ale alby nie urywa. Poziom tego wydawnictwa IMO świadczy o tym, jak spadł trance i co się z nim stało, no ale ile można narzekać :) Jedyny plus to myślę, że z dobrym basem ten pierdzący 'breakdown' w Originale, może zdzierać papę z dachu.

W "podstawowej" wersji słyszę, też sample innego Discoverowego kawałka, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć jakiego :)

Edit:

Z ciekawości "kupiłem" jeszcze ( :) ) Lisa Lashes - Umero Uno. I szczerze powiem, że też taka kaka, że głowa mała. Nie wiem co to robi w Discoverze. Jedyne co zasługuje na spory plus to to co Indecent Noise wyciągnął z tego kawałka. Jego remix z (chyba) samplami z Batery Acid od Askew brzmi naprawdę nieźle. Robi trwałą z rana :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości