Criostasis vs. Shiverize - Drill Instructor (Original Mix)

Electrik Shandy Recordings - Out Soon

Powrót do Trance

Criostasis vs. Shiverize - Drill Instructor (Original Mix)

Postprzez Tulipan aka Nexus 01 lut 2012, 1:06

http://soundcloud.com/jake-t-and-criost ... rize-drill

Criostasis opanowuje europe z nowym hard transowym wymiataczem którego nie jestem w stanie ogarnac :) tak bardzo mi sie podoba :) Korba nakreca sie nieustannie wzbogacona o euforyczne dzwieki których nigdy nie brakuje w produkcjach Przemka. Ten kawałek to moj future favourite i bede dosc mocno go prrooooomooooooowaał :)

Moja ocena to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!13,6/8,3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Criostasis vs. Shiverize - Drill Instructor (Original Mix)

Postprzez hanan 05 lut 2012, 12:50

Jest dobrze, nawet bardzo , zwłaszcza jak ktoś lubi takie zaganiacze. Ja wole tech trance, ale tu nie sposób nie poczuć jak z każdą minutą rośnie stos dynamitu, który wypełnia pomieszczenie. Jeśli chodzi o melo, wstawki wokalne to wszystko trzyma wysoki poziom. Mam nadzieję spotkać to kiedyś na potężnym nagłośnieniu, bo to co jest na soundcloud jest wyjątkowo ciche, ale i tak ciśnie membrany samym swoim potencjałem. Gorzej z tytułem, bo mi drill zawsze będzie się kojarzyć z The Drill :)

Widzę, że Nexus często polecasz coś polskich producentów, czuję, że dorabiasz jako menago :D
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Criostasis vs. Shiverize - Drill Instructor (Original Mix)

Postprzez Tulipan aka Nexus 06 lut 2012, 19:01

jedno menedżerstwo mi wystarcza hehe mam dobry kontakt z Przemkiem bo gosc bardzo mnie urzekl swoim stylem i naprawde duzo wydaje w swoim jak i w roznych innych labelach
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron