First State - Off The Radar

Trance | In Trance We Trust | 2008 - Incl. Mixes

Powrót do Trance

First State - Off The Radar

Postprzez Kasper 04 sty 2009, 20:00

808 Clash Mix
Big Room Mix


Jeszcze się dobrze rok nie zaczął a tu już takie perełki trafiły w nasze ręce. Niedawno pokazałem sampla na youtube Bachorowi i sądząc po reakcjach Kubo i Lotnika to właśnie Rafał przekolportował informację dalej hehe.

Ralphie B wraz ziomem, którego nazwiska aktualnie nie pamiętam a jestem zbyt leniwy aby sprawdzić na discogs jego nazwisko, wracają do korzeni ze swojej pierwszej EP'ki zatutyłowanej "First State - First State EP".

Świetna dynamiczna produkcja z typowo klasycznym transowym breakdownem. Do wzięcia są 2 wersje, które nieznacznie różnią się samplami bo nawet długość obu tracków jest taka sama. Jedna z wersji ma bardziej Big Roomowy charakter stąd właśnie jego nazwa.

Polecam wszystkim kawał dobrego transowego materiału i mam nadzieje, że powrót "Ralfiego" z kolegą do transu bez domieszek electro jest zwiastunem powrotu gatunku do źródeł, czego sobie i wszystkim słuchaczom życzyłbym w tym roku.

Polecam!

Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: First State - Off The Radar

Postprzez Boguś 05 sty 2009, 15:53

Widze ze nikt sie jeszcze nie pofatygowal, by cos napisac o tym wspanialym wydawnictwie z In Trance We Trust na samym poczatku Nowego Roku :) Tak jak piszesz Kasper nastapila "reakcja łancuchowa" :D Rafał -> Kuba -> ja ^^
Obie wersje swietne i obie bardzo do siebie podobne, ale to juz Kasper napisal na czym te roznice polegaja wiec nie bede sie powtarzal :] Wzwyzke formy u panow Ralphie B i Sander van Dien aka Sander Van Der Waal zauwazylem przy okazji odsluchu ich kapitalnego moim zdaniem remixu do utworu Armin van Buuren Feat. Jaren - Unforgivable.
Ciezko mi wskazac, ktora wersja podoba mi sie bardziej, wiec chyba najsprawiedliwiej bedzie jesli napisze, ze obie stawiam na rowni :) Na pewno czesto beda obie goscic na mojej playliscie. Piekny breakdown przypominajacy produkcje z dawniejszych dobrych trance'owych lat napawa optymizmem, ze panowie pozegnaja sie z elementami electro w swoich utworach na dobre, a powroca do czystotrance'owych brzmien, ktorymi przyzwyczaili nas chociazby za sprawa EPki First State - First State. Obie wersje doskonale nadaja sie na impreze :evil: Pewnie wiele osob mnie w tym momencie zjedzie, ale uwazam, ze Off The Radar bardziej pasowalo by na hymn TE'09 niz slabizna od Rank 1. Solidny poczatek roku. Naprawde szczerze polecam!
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: First State - Off The Radar

Postprzez JohnnyKnoxville 06 sty 2009, 17:24

Ani ziembili mnie ani grzali Ci panowie powiem szczerze, zwykli producenci jak dla mnie i bez podniecenia sprawdzałem ich dokonania....

Co do najnowszego Off The Radar to podoba mi się, nie jakos może megaśnie ale jestem raczej na tak.... Zdecydowanie jest to produkcja która sięga stylistyką kilka kroków do tyłu w Tranceowym rodowodzie.... Głeboki euforyczny numer z melodia i brzdękami jak u starego Boliera połączonego z Carlem B.... Na drugim planie ciągnie się linia melodyczna jak z jakiegos klasyka.... Bardzo dobrze że robią takie rzeczy bo jest to piekne.... Na duzym nagłośnieniu powinno tez brzmieć spoko tak mi sie wydaje....

Warto sprawdzić z różnych powodów...
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: First State - Off The Radar

Postprzez bAchoR 07 sty 2009, 13:26

Wyśmienity single. Dziekie Kasper, że raczyłeś mnie poczęstować tym wyśmienitym Off The Radar. Track nawiązuje do korzeni, głebi tej muzyki. Niesamowity pływak, zwłaszcza 808 Clash Mix. Pamiętam jak Kasper napisał mi : ,,Trance w 2009 roku wróci na swoje właściwe miejsce''. Coś w tym stylu. Niewątpliwie ma racje i chciałbym, żeby tak było.
Uważam też, że Johny dał mega słabe porównanie z tym Bolierem i Carlem B. Trafiłeś z tym jak łysy grzywą o kant kuli. Czasami lepiej nic nie mówić jak mówić byle co. :) ;)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: First State - Off The Radar

Postprzez JohnnyKnoxville 07 sty 2009, 13:42

bAchoR napisał(a):Uważam też, że Johny dał mega słabe porównanie z tym Bolierem i Carlem B. Trafiłeś z tym jak łysy grzywą o kant kuli. Czasami lepiej nic nie mówić jak mówić byle co.
Proponuje Ci Rafale przesłuchać kilka razy Bigroom Mix, może wtedy zrozumiesz dla czego dałem takie a nie inne prównanie.... Ale i tak uważać to sobie możesz co chcesz... ;)
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości