Digital Nature & Manuel Le Saux - Pretender (Discover)

Powrót do Trance

Digital Nature & Manuel Le Saux - Pretender (Discover)

Postprzez sector 12 gru 2008, 20:52

01. Pretender (Original Mix) 07:51

02. Pretender (Ben Gold Remix) 07:53

Jako ze nie bardzo przepadam za Digital Nature, raczej sceptycznie podchodzilem do tej EPki. Zachecalo mnie jedynie to ze jest to wydawnictwo z Discovera, ktory badz co badz wg. mnie zawsze trzyma poziom i raczej nie wydaje szmiry.

Od momenty jak zaczalem odsluch odrazu skojazyl mi sie ten numer z jakims wczesniejszym releasem bodajze z discovera ale za cholere nie moge sobie przypomniec jakim. Najbardziej mi nie daje spokoju powtarzajacy sie motyw, na, ktorym w zasadzie caly numer jest oparty.

Original dosyc szybki, jednak nie jakos specjalnie. Sluszny bassline, wraz z niezlym motywem przewijajacym sie przez caly utwor (ale jak juz mowilem, gdzies to juz slyszalem wczesniej). Break spokojny, mozna wrecz powiedziec ze cisza przed burza. Uplifciarza na pewno podejdzie. Zwlaszcza z powodu tego co dzieje sie pozniej a mianowicie, jeszcze mocniejszy bassline, wiecej dzwiekuj i odlot ó/

Remix Ben'a o wiele lepszy. Jedyna sluszna predkosc basselinu :D Nie tylko ja ja dostrzeglem bo remix juz ograny przez wyspiarzy (c) Stelmach :cool: (Askew/Downey itp.) Dodych pare dzwiekow. Mocniejszy beat. Calosc prezentuje sie naprawde niezle. Moze nie jest to jakis wybitny numer, jednak Ben zrobil naprawde dobry remix, ktory bardzo dobrze nadaje sie na impreze, gdzie po breaku porwie caly parkiet.

Ogolnie polecam. Kolejny dobry wydawnictwo z Discovera mimo iz nie przepadam za Digital Nature.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości