Sied van Riel - Dedication EP

Trance | Liquid (Spinnin') | 2009

Powrót do Trance

Sied van Riel - Dedication EP

Postprzez Kasper 09 sty 2009, 17:27

514 MTL
M.M.E.
O.M.A.


Tak wiem, dziwne tytuły. Nie wiem co dokładnie znaczą, widziałem gdzieś informację na ten temat, lecz mają one jakiś związek z życiem Sied'a. Wracając do rzeczy, jest to nowe wydawnictwo ze Liquid Recordings, które zapewne zapadnie w głowach na długi, długi czas. Dlaczego? Śpieszę z wyjaśnieniem.

Głównym powodem świetności tego wydawnictwa jest "M.M.E.". Kapitalna produkcja z masą energii i brzmieniem ze złotych lat gatunku oprawionej modernistycznymi samplami. Monumentalny break nadaje numerowi głębi, uderzająca po nim radosna melodia a gdy już się nakręci mamy prawdziwie euforyczną petarde. Massive! Jeśli ktoś lubi ostatnie dokonania Arneja jako 8 Wonders to ten numer jest dla niego, nie mniej jednak polecam każdemu miłośnikowi gatunku. Polecam także tym, którzy za wiele z transem nie mają nic wspólnego bo M.M.E. jest prawdziwym przykładem na to o co kaman w transie.

Pozostałe 2 produkcje gorsze, lecz oba zasługują jeszcze na jakieś ciepłe słowa. Oba utrzymane bardziej w prog transowym klimacie, ale równie melodyczne co M.M.E. Riel Trance proszę państwa!

Sample dostępne na http://www.beatport.com
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości