Thomas Coastline - After Hour

Trance | Redux | 2009 - Incl. Tenthu Remix

Powrót do Trance

Thomas Coastline - After Hour

Postprzez Kasper 09 sty 2009, 17:37

Original Mix
Tenthu Remix
Abstact Vision Remix
Sparx Remix


Prawdziwa gratka dla fanów upliftingu! Tenthu Remix ftw! Nowa pozycja z Redux, w któym wydał "Light Breeze" m.in. nasz dobry znajomy Indecent Noise.

W zasadzie wszystkie wersje są kapitalne, ale Tenthu Remix jest o minimalny kroczek przed resztą wersji. Świetny monumentalny break + ładny dynamiczny buildup całość okraszona dobrą dawkę energetycznej melodii.

Original Mix nieco bardziej dynamiczny i jeszcze bardziej energetyczny, ale mimo wszystko musi ustąpić Tenthu. Remix Abstract Vision schodzi w bardziej klasyczne brzmienie natomiast Sparx poszedł w bardziej progresywną stronę.

Nie mniej jednak, produkcja napewno godna polecenia! Ja ze swojej strony zachęcam do zapoznania się z tym wydawnictwem. Odsłuch ofcourse na zielonym portalu.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Thomas Coastline - After Hour

Postprzez sector 09 sty 2009, 18:09

Chociaz nie lubie upliftow to tylko i wylacznie ze wzgledu na remi Tenthu zaopatrzylem sie w te wydawnictwo. Musze powiedziec ze faktycznie remix Tenthu jest bardzo dobry i napewno najlepszy ze wszystkich wersji. Troche zamula jednak nie jest tak zle. W miare dobry basseline, dobra melodia i fajnie troche techowe sample. Ogolnie mi sie podoba!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Thomas Coastline - After Hour

Postprzez yaper 23 lut 2009, 20:57

Wersja Tenthu nieźle pogania bit, wykonanie breaka fenomenalne, tak mistycznej opowieści w tym aspekcie dawno nie widziałem. Polecam, namawiam!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości