Ram (Bas & Ram) - Octopussy (Incl. Remixes) (Tone 12)

Powrót do Trance

Ram (Bas & Ram) - Octopussy (Incl. Remixes) (Tone 12)

Postprzez sector 12 gru 2008, 21:04

01~ Octopussy (Lee Haslam Remix) 07:13
02~ Octopussy (Milo Nl & Cj Stone Remix) 06:37
03~ Octopussy (Original Mix) 07:53

YouTube odsluch http://youtube.com/watch?v=f24BucE1tOk

Ram z duetu Bas & Ram, znani raczej bardziej sluchacza mocniejszego *uderzenia* na ucho, poniewaz sa/byli ekip grajacych na Qlimaxach i podobnych eventach holenderskich. Nie wiem jak sprawa ma sie teraz, bo nie bardzo sledze tego typu muzyke, jednak tym razem Ram zapodaje nam transowa produkcje Octopussy. Jednym znana bardziej (Stelmach napewno ja zna :D) innym mniej, ale grana juz od dawna miedzy innymi przez Marka zwanego Wiśnia. Bardzo energiczny kawalek, rozkrecajacy sie jak lokomotywa przy breaku ktorego mozna odleciec i pogibac sie jak nyska policyjna. Troche ta produkcja przypomina mi wczesniejsze kawalki wydane przez Pascala Feliz'a jednak ta zdecydowanie mi sie podoba :), Marek wie co dobre :brawa:

Remix Lee Haslam bardziej elektrusowy, nie ma juz tej energi co Original. Dzwieki jakby bardziej stlumione i pozbawione energi.

Milo Nl & Cj Stone Remix, tez nie robi furrory. Takze troche pierdzaca elektro wersja.

Originam Mix zdecydowanie wygrywa :brawa: przy tym panduska lubi sie pogibac Obrazek
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości