Darren Tate - Horizons EP

Trance | Mondo Records | 2008

Powrót do Trance

Darren Tate - Horizons EP

Postprzez bAchoR 21 sty 2009, 13:14

Kolejna udana epka jednego z moich ulubionych producentów.
Fantastycznie uwidocznił swój styl. Darren robi utwory do których z przyjemnością wraca się chociażby niewiadomo ile odsłuchów minęło.

Zatem przedstawmy zawartość owej Epki. Prosze o uwagę.

I would die for you

Original
Nieco chaotyczna wersja. Spectrum barw dzwieków niszczy, ale nie ma tego Darrenowego spokoju, takiego duszonego klimatu. Niespecjalnie zagłębiałem się w wersje podstawową. Po prostu na mnie nie działa. Wersje Instrumentalną pomijamy, bo wiemy o co chodzi.

Jurgen Vries Remix

Inne wcielenie Darrena, który w tym remixie pokazuje mi obraz w jakim go widze jako producenta.
Stłumiony, tłusty kick i piekny pad z basslinem. Kocham ten remix. Może dlatego, że jest bliski stylowi w jakim sam próbuje coś tam tworzyć. Progressywny build up i docieramy do breakdownu. I znowu te bujające mną pady. Za chwile pojawi się vocal Pippy lub nie w zależności od wersji. Ja osobiscie lubię tą wersje bez dubu. Vocal pięknie nastraja i nadaje cołości piękny, emocjonalny wydźwięk. ,,I would die for you'' ... czy to nie jest istota prawdziwej miłości ? :)


On The 7th Day

Kiedy rozmarzymy się przy I would die for you dobrze by było przejsć do kolejnej super produkcji.
To jest dla mnie najlepszy utwór całej EPki. Działa na mnie kojąco, uspokojająco, wydziela we mnie endorfiny, które sprawiają że uśmiecham się sam do siebie. Pojawiają się tam znane z Echoes szamańskie wstawki vocalowe ;] Ładne Riffy gitarowe. Największa pochwala za bassline, który stanowi tutaj najmocniejszy atut. Kapitalny single.

When I Fall In Love


Nie chce popsuć recki, dlatego napisze, że nie jestem zainteresowany.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Darren Tate - Horizons EP

Postprzez mibor 22 sty 2009, 3:11

bAchoR napisał(a):Kolejna udana epka jednego z moich ulubionych producentów.
Fantastycznie uwidocznił swój styl. Darren robi utwory do których z przyjemnością wraca się chociażby niewiadomo ile odsłuchów minęło.


Zgadzam sie w 100%

jak dla mnie epka bardzo udana Origynal mimo wszystko mnie sie bardzo podoba i miesiac temu byl u mnie njaczesciej puszczanym wałkiem

Natomiast when i fall in love niestety jakos nie podeszło mi. Tu Darren troche przekombinował i dla mnie papkowaty wałek.
Obrazek senbonzakura
Avatar użytkownika
mibor
 

Re: Darren Tate - Horizons EP

Postprzez peterhol9 20 sie 2009, 11:20

Darren Tate, gość z Mondo Recordings, jeden z dawnych moich ulubionych producentów już jakiś czas temu skończył się.. Sięgam ciągle po jego numery, ale w porównaniu z Prayer for a God, Elevation, Wałkami typu Let the light shine in, Nocturnal creatures, Venus, Kota-waiting, Angelic- Can't keep me silent, mixem do Gladiatora, czy ostatnią wielką produkcją tj. mixem do Good for me od Abovów, Horinons EP jest blada jak skurczybyk. Epka ta to na tle tych czy innych jego produkcji to totalne zero. Kiedyś takie wokale mnie nie raziły (może były lepsze) teraz wcielenia wokalnego Tate'a nie znoszę. I would die for you przemienia się w Once again and I will die. Dlatego za ten wałek nigdy już się nie tknę :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości