Hodel & Hornblad - Hydrogen

Trance l

Powrót do Trance

Hodel & Hornblad - Hydrogen

Postprzez bAchoR 22 sty 2009, 15:40

Nie mogłem się powstrzymać od założeniu tematu tylko z tym remixem.
Cały Michael Angelo. Track w jego stylu. Dla mnie to jest definicja dynamiki i mocy płynącej z trance'u. Activa, Kearney i reszta warzyw wysiadają przy remixie tego pana. On jakoś sie tam specjalnie nie wychyla i za to go cenie. Proste wpadające w ucho sekcje pianka i bardzo podobne układy melodii do chociażby remixu ,,Imagine Me''.
Ten remix postawił mnie na nogi po wczorajszym 8 km biegu na czasówke. Po zakwasach nie ma śladu.

Definicja mocy, melodyjności i euforii w jednym.

Zamawiać :D
Ostatnio edytowano 03 lut 2009, 8:59 przez bAchoR, łącznie edytowano 1 raz
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Hodel & Hornblad - Hydgrogen (Michael Angelo Remix)

Postprzez p3ps1 22 sty 2009, 16:05

Na temat tego remixu juz chyba wszystko zostało powiedziane dodam od siebie jak narazie najlepsza nie wydana wersja.. a szkoda

na oficjalnej epce wydanej w Enhanced Recordings znajdziemy :

Hydrogen (Original Mix)
Hydrogen (David Newsum Remix)
Hydrogen (Sundriver Remix)

Remix naszego ziomka Sundrivera moze nie powala na kolana jak jego zeszloroczne produkcje.. jednak trzyma wysoki poziom zrobiony jest w charakterystycznym stylu przypominajacym City Lights... Co do orginalu to taki typowy plumkacz jakich wiele przewija sie przez moj dysk co do remixu David Newsum-a sie nie wypowiem po paru odsluchach poszedl w zapomnienie :P
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 41
Skąd: Wrocław

Re: Hodel & Hornblad - Hydgrogen (Michael Angelo Remix)

Postprzez Valka 22 sty 2009, 16:41

p3ps1 napisał(a):Na temat tego remixu juz chyba wszystko zostało powiedziane dodam od siebie jak narazie najlepsza nie wydana wersja.. a szkoda


sorry za wtracenie, nie czepliwosc ani nic podobnego ale w ramach sprostowania - remix Angelo zostal wydany a chociazby tutaj przyklad: http://www.audiojelly.com/track.cfm?id=206724 :)
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Hodel & Hornblad - Hydgrogen (Michael Angelo Remix)

Postprzez p3ps1 22 sty 2009, 18:28

Valka napisał(a):tutaj przyklad: http://www.audiojelly.com/track.cfm?id=206724 :)


dzieki za sporostowanie, moj błąd
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 41
Skąd: Wrocław

Re: Hodel & Hornblad - Hydrogen (Michael Angelo Remix)

Postprzez yaper 22 sty 2009, 20:53

David Newsum i tyle w temacie. Wersja jednego z objawień 2008 roku to solidny pędzący trancer, którego słucham za każdym razem z przyjemnością!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Hodel & Hornblad - Hydrogen (Michael Angelo Remix)

Postprzez phantom 22 sty 2009, 22:01

p3ps1 napisał(a):Co do orginalu to taki typowy plumkacz jakich wiele przewija sie przez moj dysk co do remixu David Newsum-a sie nie wypowiem po paru odsluchach poszedl w zapomnienie

A u mnie zupełnie odwrotnie ;). IMO 01 i 02 > remix Sundrivera, który tym razem wyszedł dość niemrawo i zbyt melodyjnie. Fakt, bardzo standardowe uplifty, ale dobrze ułożone i melo nie wypada z głowy po 3 sekundach od zakończenia się utworu. O remiksie Newsuma - choć pewnie IN powiedziałby, że to ktoś inny robił :) - wypowiedział się już yaper. Zgadzam się z tym w pełni.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Hodel & Hornblad - Hydrogen (Michael Angelo Remix)

Postprzez Stelmach 24 sty 2009, 15:49

yaper napisał(a):David Newsum i tyle w temacie. Wersja jednego z objawień 2008 roku to solidny pędzący trancer, którego słucham za każdym razem z przyjemnością!


Owszem, jeden z niewielu kawałków jaki przyciągnął moją uwagę w gatunku upliftingu.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Hodel & Hornblad - Hydrogen (Michael Angelo Remix)

Postprzez JohnnyKnoxville 25 sty 2009, 15:45

Nie mam jakoś weny na pisanie ale.....
Bachor zakładasz temat o tym wałku a nie wspomniałeś nawet słowa o remixie jednego z Twoich ulubionych producentów swojego czasu mianowicie >>>>>>>>>> Hodel & Hornblad - Hydrogen (Ferry Tayle 'Universal Language' Remix) który zjada na dzieńdobry tego tak przez Ciebie wychwalanego Michała Anioła..........Dziwne dla mnie troche....
Poza tym jeśli chodzi o producenta Michael Angelo to koleś jest jak dla mnie jest wzorem idealnej średniości ze swoim stylem, każdy jego wałek i remix to to samo..... A w jego produkcjach nie widać żadnego postępu ani jakiejś iskry innowacyjności/geniuszu.... NIe wiem po co go tak chwalisz....????
Co do samego wydawnictwa to jak dla mnie najlepszy remix Newsuma (znając życie pewnie Activy, ale mniejsza o to :P ) Na drugim miejscu uplasował się remix Ferry'ego Tayle'a, resza na kolejnych miejscach.... :P
Na koniec napisze że wydawnictwo dobre i ciekawe, ale rewolucji nie ma :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Hodel & Hornblad - Hydrogen (Michael Angelo Remix)

Postprzez bAchoR 25 sty 2009, 21:16

Chwale go własnie za to co Ty go jedziesz, więc po co zadajesz pytanie po co go chwale ? :) Jak Ty czytasz posty ? :D
Pozatym temat jest jaki jest i nic Ci do tego, że nie rozpisalem innych remixów ? Po prostu pomóż mi i go rozpisz, a nie pokazujesz na mnie palcem.
Dla Ciebie wszystko dziwne :) Ja mam swoje spojrzenie na muzyke i nie jestem taki, że we wszystkim musze widzieć geniusz i innowacyjność. Zresztą irytują mnie epitety : nic specjalnego, zero rewolucji, nie wyrywa z kapci itd.

Bez odbioru. ;]
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Hodel & Hornblad - Hydrogen (Michael Angelo Remix)

Postprzez demens 26 sty 2009, 20:40

Pierwszy raz zasłyszałem to chyba na secie Will'a Holland'a, jak się później okazało to Michael Angelo i wcale się nie zdziwiłem. Pędzący, podniosły uplift czyli remix w jego stylu. Chciałoby się napisać w "ich stylu" czyli jego i Jim'a, ale chyba zerwali współpracę? Na szczęście Michael idzie dalej tą drogą co w tamtym duecie, może stworzy coś co przebije ich remix do "So Far Away" Digitalis'a albo "Touch Her Heart" Reconceal, które to uważam za najlepsze owoce ich pracy :P
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Hodel & Hornblad - Hydrogen (Michael Angelo Remix)

Postprzez yaper 27 sty 2009, 23:01

OK BachoR, to teraz przemianuj temat na całe wydawnictwo i dodaj TL w pierwszym poście ;]

Bez odbioru...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Hodel & Hornblad - Hydrogen

Postprzez bAchoR 03 lut 2009, 9:01

[Ferry Tayle Universal Language Remix] ale cudeńko. Nie ma tej mocy ognia jak remix Michaela Angelo, ale za to dużo lepszy pływak. Piekne. Ciary przechodzą po całym ciele.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości