MoodFreak - Far From You / In Your Face

Progressive House/Trance | Enhanced

Powrót do Trance

MoodFreak - Far From You / In Your Face

Postprzez demens 27 sty 2009, 12:12

MoodFreak - Far From You / In Your Face

Label: Enhanced Progressive
Data wydania: 26.01.09

1 Far From You (Original Mix)
2 In Your Face (Original Mix)
3 Far From You (Mango remix)

Znakomicie zapowiadający się duet z Enhanced Recordings w swoim pierwszym autorskim wydawnictwie. Utwory można było już wcześniej usłyszeć na Digitally Enhanced Vol. 2. Far From You - ten kawałek niestety nie przypadł mi do gustu, melodia jakoś za bardzo "asotowo" mi się tu kojarzy no i te "pierdy" też nie zachęcają do kolejnych odsłuchów, bynajmniej ja mam takie odczucia. Natomiast druga pozycja pt. In Your Face zdecydowanie bardziej godna uwagi. Kapitalne dźwięki, wdzierają się w najgłębsze przestrzenie mojego mózgu i za nic nie chcą go opuścić. Niesamowicie "bujający" kawałek, przy którym nie można siedzieć spokojnie, co najmniej "tupanie nóżką" murowane :D Polecam niezdecydowanym. Remixu Mango nie słyszałem.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: MoodFreak - Far From You / In Your Face

Postprzez Kubo 31 sty 2009, 13:47

No to ja sie wpisze :mrgreen: Oba numery calkiem fajne i milo sie ich slucha. Far From You spokojna i kolorowa melodia z dobitym basslinem ktory jest z domieszka elektro. Mango polecial remix w swoim stylu i wyszlo mu na poziome. Jednak sklaniam sie tutaj bardziej do wersji podstawowej ;) In Your Face tutaj historia juz bedziej deepowa. Kawalek ma w sobie niezly klimacik i fajny motyw w glownej melodii ktory tam dominuje. Dodatki tez calkiem dobre.
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: MoodFreak - Far From You / In Your Face

Postprzez bAchoR 02 lut 2009, 11:56

Far From You originał to mistrz. To co pisze demens to ściema ^^. Ładna, barwna skoczna melodia. Aż chce się żyć. Żaden ASOT. Nie używajcie pojeć, które nie mają miejsca. Co wy macie z tym ASOTem ? Demens, nie przystoji Ci takie pisanie. Nie Tobie. Natychmiast się ogarnij i napisz, że postanawiasz poprawe ? ;) :)

PS. Kuba wytłumacz mi co to znaczy ,,dobity bassline'' :) ^^
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: MoodFreak - Far From You / In Your Face

Postprzez Kubo 02 lut 2009, 12:12

Widze ze zrobilem literowke bo chodzilo mi o dobitny (wyrazisty :> ) ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: MoodFreak - Far From You / In Your Face

Postprzez demens 04 lut 2009, 15:17

bAchoR napisał(a):Demens, nie przystoji Ci takie pisanie. Nie Tobie.

Aa tam, trzeba było jakoś zagrzać do dyskusji :D A teraz serio: takie było moje pierwsze skojarzenie po przesłuchaniu "Far From You". Fajna melodyjka, elektropierdy - ja tego nie trawię i od razu kojarzy mi się to z ASOTem, dlatego też już dawno zrezygnowałem z tej audycji. Nie uważam się za jakiegoś wykwintnego słuchacza, który na siłę neguje wszystko co wydaje się komercyjne nawet, jeżeli nuta mu się spodoba. Jednak w EPce MoodFreak zdecydowanie bardziej do gustu przypadł mi ten ambitniejszy wytwór, czyli "In Your Face" i za nic nie przekonam się do pierwszej pozycji.

Ale OK, już nie będę. Nie lubię się kłócić :D
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: MoodFreak - Far From You / In Your Face

Postprzez bts 08 lut 2009, 11:51

Nie będę rozkładał na czynniki pierwsze każdego utworu z osobna bo koledzy już to zrobili (tak, leń ze mnie :D ). Powiem tylko, że jeśli interesuje kogoś moje zdanie to podium wyglada następująco:

Złoto: In Your Face (Original Mix)
Srebro: Far From You (Mango remix)
Brąz: Far From You (Original Mix)
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości