Nadia Ali - Love Story

Progressive House/Trance | Direxion Entertainment | 2009

Powrót do Trance

Re: Nadia Ali - Love Story

Postprzez bAchoR 16 lut 2009, 2:30

Forum żyje :D
Z Asią to nawet ja się boje wyskoczyć na spine ;) :D

Co do wydawnictwa. Dziabnął bym tą Nadie :) Dobra jest.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Nadia Ali - Love Story

Postprzez Valka 16 lut 2009, 10:32

buahahhaha staracie sie wszyscy być jacys mega POPRAWNI, krytykujecie zła pisownie, krytukujecie ludzi [ktorych nie znacie co najlepszeeeee], krytykujecie co popadnie aby pokazac swoja wyzszosc ktorej nie macie wogole, pokazujecie swoja wielka znajomość swiata muzyki o ktorej macie bardzo płytkie pojecie [mowie oczywiscie tylko o tych ktorzy najbardziej dra pape]. Robicie z siebie jakis PRO a kim jestescie ? Banda NOOBow! [tutaj tak samo mowie tylko o tych ktorzy sie wypowiedzieli] i wpakowali swoje 4ery litery bez celu. Juz wiem dlaczego nigdy nie uzywałem polskich for, to bylo pierwsze bo zaprosił mnie Indecent [czlowiek do ktorego mam wielki szacunek] i myslalem ze beda podobni ludzie jak on ale to blad ... Zostaje przy zagranicznych. Nara nooby :lol:
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Nadia Ali - Love Story

Postprzez bts 16 lut 2009, 10:33

Żeby zepchnąć dyskusję o wydawnictwie na prawidłowy tor (chociaż korci mnie bardzo żeby dorzucić swoje do tej drugiej :D ):
Przekonałem się do Andy Moor's Dub Mix. Dobra, jak ja to mówię 'elektro-wixa' :D No i ten pocięty wokal, mam słabość do tej sztuczki Moora ;)

Edit:
Ale wobec powyższego to się jednak wtrące:
Valka, zostajesz przy zagranicznych forach powiadasz? Rozumiem, że tam nie robisz takiej wiochy jak tu? Odchodzisz? Spoko, to czas otwierać szampana :twisted:
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Nadia Ali - Love Story

Postprzez TBk2000 16 lut 2009, 13:32

Jeszcze jedna internetowa psycholoszka z pretensjami do calego swiata o swoja glupote. Zegnaj swiatowcu :mrgreen:.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Nadia Ali - Love Story

Postprzez Sisiek 16 lut 2009, 18:05

Valka napisał(a):Zostaje przy zagranicznych. Nara nooby :lol:


Te zagraniczne to fotka.pl czy nasza-klasa? Nie odchodź może się czegoś nowego nauczymy :(
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Nadia Ali - Love Story

Postprzez phantom 16 lut 2009, 23:09

bts napisał(a):Żeby zepchnąć dyskusję o wydawnictwie na prawidłowy tor

...również wtrące swoje trzy grosze :). A'propos tego całego wyzywania od pop-trance'ów i komercji, hm, też przez moment patrzyłem na to w ten sposób, ale to nie ma sensu. Muzyka to muzyka, jest lepsza i gorsza, ale również wśród mainstreamowego mainstreamu można znaleźć perełki. Jeśli ktoś jest undergroundowy za wszelką cenę i dla samej zasady, to chyba sam do końca nie zrozumiał, po co ona w ogóle jest. Zresztą cały trance jest już mniej lub bardziej komercyjny, jeśli porównać go do tego z początku lat 90, i tyle.

Z całego tego zestawu najbardziej lubię nr 03, a więc Vocal Mix Moora, który niedawno przycisnął Ferry w "Corsten's Countdown". Nie jest to na pewno remix na miarę tego do iiO - "At the End (Scumfrog Remix)", ale z drugiej strony wolę sobie ponucić pełne słowa niż znów pocięte "see y-y-y, your-a-a-a". Pewnie Ela Zapędowska miałaby zarzuty co do wokalnych dokonań, ale ja (póki co) nią nie jestem, więc mogę spać spokojnie, bo na szczęście nie śpiewa Tiff ani żadna z jej koleżanek. Sultan i Ned Shepard mnie zawiedli.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Nadia Ali - Love Story

Postprzez artur 17 lut 2009, 0:09

słyszałem na razie tylko moora remix i tak średnio mnie kręci. Moze z czasem sie zajawie.
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: Nadia Ali - Love Story

Postprzez Helevorn 17 lut 2009, 13:40

Nadia Ali jest wielka za "Rapture" i "At the end" ale "Love story" duuuuużo brakuje do tych kawałków.

Jakoś mnie nie rusza.
Avatar użytkownika
Helevorn
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Nadia Ali - Love Story

Postprzez yaper 19 lut 2009, 12:33

Bardzo spodobał mi się Dub Mix od Moora - mniej tego drażniącego wokalu, pozostałości po nim fajnie pocięte, do tego dodajmy fajne Moor'owe zamulanie i mamy naprawdę przyjemny kawałek.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Poprzednia strona

Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości