David Newsum - Spank Bank / Dirty Weekend KILL THE LIGHTS

Powrót do Trance

David Newsum - Spank Bank / Dirty Weekend KILL THE LIGHTS

Postprzez JohnnyKnoxville 13 gru 2008, 10:18

3 już wydawnictwo z powstałego bardzo niedawno nowego sublabelu w Discoverze.... Jak dotąd oficjalnie jeszcze nie było relisu, jednak scena nie próżnuje czego efektem był wyciek zapewne promówek do neta.... W chwili obecnej cieszyć sie możemy tylko Spank Bankiem, jednak rekompensatą za brak Dirty Weekend jest remix Activy do w.w. tracka... Tyle tytułem wstępu...

Co do samego wydawnictwa...

Spank Bank nie jest to może żaden przełom, ani odkrycie w tranceie na miare Ameryki przez Kolumba w 1492 :P Nie mniej jednak kawałek jest miły dla ucha, nie drażni niczym i bardzo przyjemnie się go słucha.... Po pierwszym przesłuchaniu da sie wyraźnie odczuc że za produkcją tego tracka stoi Activa, w uszy rzuca sie jego stylistyka, bassline i właściwie wszystko... Z osobą Newsuma można wiazać ten numer za sprawą jego melodyjności, przez co numer wpisuje sie w jego stylistyke.... Jednym słowem jeśli komus podobały sie wcześniejsze produkcje Newsuma, From Dubai With Love, czy niedawne 63B Clerkenwell Road (RIP)/ Sheikh Rattle N Roll to tez ma szanse sie spodobać....

Remix Activy, jak dla mnie troszke wolniejszy, z takim jakby lekko progresywnym bitem..., główna melodia jest tu bardziej zaakcentowana, a całość kojarzy mi sie troche z niektórymi remixami braci Duderstadt... W tej wersji to nadal typowy UK uplift jednak w takim progresywnym klimacie... Ta wersja podoba mi sie bardziej, była jak do tej pory także grana wiecej razy przez djów Armin, Aly&Fila to cisneli....

Czekamy teraz na bródny łikend, jednak to co już wyszło jest jak najbardziej ok....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: David Newsum - Spank Bank / Dirty Weekend KILL THE LIGHTS

Postprzez indecentnoise 13 gru 2008, 10:53

Newsum tak zna sie na produkcji jak ja na robieniu szynki :P Calkowita robota Rob'a. SB jest calkiem z tego co slyszalem.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: David Newsum - Spank Bank / Dirty Weekend KILL THE LIGHTS

Postprzez yaper 02 sty 2009, 14:38

'Spank Bank' cholernie daje radę, szczególnie w oryginale, gdzie wszystko hula jak powinno w dobrej transowej korbce do kręcenia mózgów. Remix Activy spox, melodyjny, aczkolwiek zbyt wolny jak dla mnie, po podkręceniu BPM'ów także trzyma poziomicę.

'Dirty Weekend' niestety nie słyszałem, ale znając wcześniejszą dyskografię Newsuma, jestem spokojny o jego jakość.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości