Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Trance l 2009 l Armada ?

Powrót do Trance

Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez bAchoR 08 lut 2009, 7:43

Po blisko 4 miesięcznym męczeniu Ripa doczekaliśmy się wydania ,,Man On The Run'', który wg mojej oceny przebija, dobrze znany, ,,Till The Sky Falls Down'' pod paroma względami. Vocal Jaren i w jednym i drugim utworze niezwykle emocjonalny i lyrics w obu przypadkach traktuje o nieszcześliwej miłosci. Tak naprawde oprócz Burned With Desire to wlaśnie te utwory znam na pamięć, jeżeli chodzi o lyrics. Piękne emocjonalne teksty. Kompozycyjna część w stylu jak w 1 hicie Dash Berlin, ale dużo, dużo lepsza.
Dla tych, którzy nie lubią Vocali upakowali Dub Mix. Mają chyba wyjść jeszcze jakieś remixy, ale dla mnie są one zbędne. Originał wyraża wszystko i niczego mu nie brakuje i bez vocalu ten tune nie jest już tyle wart.
Jestem jedynie ciekawy remixu Mike'a Shiver'a.

Alice Deejay i chyba Vengaboys, Pronto & Kalmani, Solid Sessions = Dash Berlin.

Bardzo mało ludzi o tym wie :) Wszyscy robią gdy się dowiedzą :O , O_o, WTF ? :D

Jesteście mega niedouczeni. <pocisk> ;]
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Rapture 08 lut 2009, 14:29

bAchoR napisał(a):Alice Deejay i chyba Vengaboys, Pronto & Kalmani, Solid Sessions = Dash Berlin.

Z tym Vengaboys to sprawdzalem i nieprawda, po prostu jeden z czlonkow Vengaboys byl w Alice Deejay :) A reszta to juz bez sprawdzania jak najbardziej prawda :)

Niestety "Man on the Run" nie zachwycilo mnie ani troche tak bardzo jak "Till the Sky Falls Down" w ktorym swoja droga rowniez byl tekst o nieszczesliwej milosci i do tego przynajmniej w mojej opinii lepiej spasowany z podkladem. Glos Jaren jest dla mnie po prostu poprawny ale nic zachwycajacego w nim nie widze, do tego znow te same sample i podobny aranz, dlatego no bonus dla tego utworu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Julius 08 lut 2009, 18:32

Jak dla mnie Jaren jest jedną z lepszych wokalistek, ktore ostatnio mozna uslyszec w trancowych kawalkach. potrafi bardzo fajnie modelować głosem, wyrażac emocje spiewajac. slychac to swietnie podczas wystepow live, czy chociazby tego akustyka unforgiveable, nie wszystkie wokaliski radzą sobie, kiedy przychodzi wyjsc ze studia.

'Man on the run' zdecydowanie wpada w ucho, jakis czas temu uslyszalem po raz pierwszy w asotcie i od razu przypadl mi do gustu...
Julius
 
Wiek: 35
Skąd: Wrocław

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez yaper 08 lut 2009, 22:11

Wtórna robota, niczym mnie ten kawałek nie urzeka niestety. Jaren ostatnio śpiewa prawie wszędzie, i tutaj jej wokal mnie sponiewierał. Sam aranż łudząco podobny do genialnego 'Till The Skies Falls Down', nie tędy droga panowie. Mogło być super, a tak dostaliśmy kolejnego miałkiego ASOT essentiala.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Monisia 09 lut 2009, 13:12

Mnie w tym wszystkim urzekł głos tej dziewczyny ;)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Kasper 09 lut 2009, 13:36

Kilka informacji.

Kawałek wyjdzie w nowym, kolejnym już labelu Armady o nazwie Aropa. Oprócz w/w wersji przez Rafała na singlu ma się znaleźć remix Andy Duguid'a, który ostatnio jest wyraźnie na fali a także ma coś być dla wyjadaczy upliftingu od samego Mike'a Shivera.

Jak widzę, niektórzy zarzucają zbyt duże podobieństwo do "Till The Sky Falls Down", ale przecież Dash Berlin taki właśnie mają styl. Coś pomiędzy progressive a emocjonalnym upliftingiem. Każdy ich numer, remix, uderza sporą dawką energii. Nie inaczej jest i tym razem.

Lubię głos Jaren, ale dla większej mocy preferuje wersję Dub. Dobrze w warunkach eventowych spisuje się także wersja 4AM Mix.

Czy ten numer jest lepszy od "Till The Sky Falls Down"? Chyba nie, choć równie mocno mi się podoba. Z cała pewnością zjada remix dla "You Never Said" w przedbiegach. Nowy label Aropa o którym mówiłem wcześniej ma rozszerzyć dzialalność Dash Berlin pod skrzydłami Armady. Ich charakterystyczne brzmienie, jest bardzo rozpoznawalne na czym Armada może łupnąć jak zwykle niezłą kasę, tak więc co się dalej stanie należy uważnie obserwować.

A teraz...
...you better run, man on the run
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Valka 09 lut 2009, 14:19

Jesli trance bedzie szedł w takim kierunku to on po prostu zniknie badz ulegnie zlej metamorfozie .. To nie jest trance to sa jakies buble, kopia till the sky falls down z innym vocalem TAK SAMO GOWNIANYM zreszta .. Dash Berlin to najbardziej komercyjny trance jaki slyszalem kiedykolwiek :cry:
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez bAchoR 09 lut 2009, 17:48

Valka, co Ty gadasz ? Wybacz, ale jak Ty coś, za przeproszeniem, pierdolniesz to się mi jeść obiadu odechciewa. ;/
Taki jest ich styl. Mają bardzo originalne, rozpoznawalne brzmienie jakie ma np. Shiver. W ogóle nie kumasz co się dzieje. Avatar mówi wszystko w tym temacie. Kto powiedział, że płyta Armina jest trancowa ?
Najbardziej komercyjny trance jaki kiedykolwiek slyszałeś ? To pokaż mi który to jest komercyjny, a który nie bo ja nie umiem tego rozróżnić.

Musiałem Cię pocisnąć, bo gadasz bzdury. ;]
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez peterhol9 09 lut 2009, 18:17

styl Dash Berlin podoba mi się. podobało mi się Till the sky, podobał mi sie mix do You never said / A man on the run niet, nic a nic, finito, kaput. z biegu wole wiec raczej Tilmanna Uhrmachera :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Valka 09 lut 2009, 19:14

bAchoR napisał(a):Valka, co Ty gadasz ? Wybacz, ale jak Ty coś, za przeproszeniem, pierdolniesz to się mi jeść obiadu odechciewa. ;/
Taki jest ich styl. Mają bardzo originalne, rozpoznawalne brzmienie jakie ma np. Shiver. W ogóle nie kumasz co się dzieje. Avatar mówi wszystko w tym temacie. Kto powiedział, że płyta Armina jest trancowa ?
Najbardziej komercyjny trance jaki kiedykolwiek slyszałeś ? To pokaż mi który to jest komercyjny, a który nie bo ja nie umiem tego rozróżnić.

Musiałem Cię pocisnąć, bo gadasz bzdury. ;]


buahah nie poczułem sie pocisniety w zaden sposob, nie przez kogoś kto mnie nie zna tym bardziej :mrgreen: Bzdury to gadasz Ty i to straszne bzdury wogole bo wjezdzasz na kogoś opinie moj drogi co jest moim zdaniem straszne, bo przeciez Polska jak narazie wolny kraj i kazdy ma prawo miec swoje zdanie nie wprowadzaj jakieogos absolutyzmu jak juz to tylko oswiecony haha .. Dash Berlin to jest tanizna a vocal Jaren jeden z najgorszych jakie slyszalem kiedykolwiek i gdziekolwiek.

Teraz punkt kulminacyjny Twojej wypowiedzi ... "Kto powiedzial ze plytka Armina jest trancowa?" Genre pod jakim to wyszło to TRANCE btw. Armin wielka gwiazda trancowa to co moze robic jak nie trance ? Trance najgorszej marki ale trance ...

Moja kumpela ktora slucha hitow z eski slyszac kiedys "Till the sky falls down" Dash Berlin powiedziała "O fajny kawałek nagraj mi" to chyba wszystko mowi za się

nastepnym razem naucz sie szanowac czyjes zdanie czy ono sie Tobie podoba czy nie ... Czy Ty lubisz Dash Berlin czy nie to wiesz co ? Mam to w huju i nic do Ciebie nie bełkocze jak Ty to robisz !

Ktos Ty ze takiego Pana grasz wielkiego ?
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Monisia 09 lut 2009, 19:44

uuuuuuu będzie się działo... :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Kasper 09 lut 2009, 20:27

Valka napisał(a):Teraz punkt kulminacyjny Twojej wypowiedzi ... "Kto powiedzial ze plytka Armina jest trancowa?" Genre pod jakim to wyszło to TRANCE btw. Armin wielka gwiazda trancowa to co moze robic jak nie trance ? Trance najgorszej marki ale trance ...


Ad. 1 Gdzie się sprawdza Genre pod jakim wyszła dana produkcja? Mówi o tym okładka czy jak? Rozwiń kwestie.
Ad. 2 Armin jako wielka gwiazda transu nie ma prawa robić innych rzeczy jak tylko trance? Jest niewolnikiem jednego stylu?
Ad. 3 Co to jest trance?

Valka napisał(a):Moja kumpela ktora slucha hitow z eski slyszac kiedys "Till the sky falls down" Dash Berlin powiedziała "O fajny kawałek nagraj mi" to chyba wszystko mowi za się


Mi to mówi tylko tyle, że rzeczywiście "Till The Sky Falls Down" jest fajnym kawałkiem a ona jako przeciętny słuchasz go doceniła.

btw.

Jesteś jakiś lepszy przez to, że słuchasz innych utworów niż te, które oferuje radio ESKA?

Valka napisał(a):Mam to w huju


Ad. 1 piszemy "chuju"
Ad. 2 to nie jest piaskownica, więc takie epitety zostaw sobie dla kolegów z placu zabaw
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Taurus 09 lut 2009, 20:43

No i sie porobiło. Nie będą ciągnął dalej tematu waszej kłótni bo to naprawdę burdel sie zrobi wtedy ale powie że obie strony mają trochę racji.

Co do samego kawałka to taki jakiś... średnimi sie wydaje. Melodia ładna i rzeczywiście bardzo podobna do poprzedniej produkcji tych ludzi. Wokal już słabiej, już nie chodzi o samą barwę głosu Jaren ale o pewien klimat, styl w jakim to jest zaśpiewane. Mi osobiści nie zbyt sie podoba. Jest do tego wersja dub?
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez bAchoR 09 lut 2009, 20:44

Nie wprowadzam żadnego absolutyzmu. Jak pleciesz glupoty to Cię sprawadzam do parteru. I nię będe CIe szanował tylko, dlatego że masz własne zdanie. Myślisz, że masz własne zdanie to jesteś gość ? Jesteś w wielkim błędzie i w dodatku wyrażasz się na temat danej muzyki, przekazu wyjątkowo nieprzyzwoicie.


Powiedz mi co to jest trance ? Jaki to jest trance dobrej marki ? A jaki złej ?
Usłyszysz vocal w tunie i już to nie jest trance ? o kurr :D
Wydaje mi się, że tak naprawde nic nie wiesz o scenie muzycznej, bo to po prostu widać w postach.


Tego Pana nie skomentuje.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Valka 09 lut 2009, 21:28

bAchoR napisał(a):Nie wprowadzam żadnego absolutyzmu. Jak pleciesz glupoty to Cię sprawadzam do parteru. I nię będe CIe szanował tylko, dlatego że masz własne zdanie. Myślisz, że masz własne zdanie to jesteś gość ? Jesteś w wielkim błędzie i w dodatku wyrażasz się na temat danej muzyki, przekazu wyjątkowo nieprzyzwoicie.


Powiedz mi co to jest trance ? Jaki to jest trance dobrej marki ? A jaki złej ?
Usłyszysz vocal w tunie i już to nie jest trance ? o kurr :D
Wydaje mi się, że tak naprawde nic nie wiesz o scenie muzycznej, bo to po prostu widać w postach.


Tego Pana nie skomentuje.


jestes nie do pobicia. Ale ja sie przeciez nie znam :mrgreen: Badz pewny, ze w wielu przypadkach bym Cie tak zagial zebys nie wiedział gdzie jestes - ale to nie szkola podstawowa i nie konkurs kto jest lepszy hej kolego !!

koncze dyskusje bo nie mam zamiaru ani ochoty Ci nic udowadniac. Zyj swoim malym swiatem w ktorym jestes krolem :lol:

A sprowadzac do parteru to mozesz takich ktorzy Ci sie dadza
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez bAchoR 09 lut 2009, 21:59

Pfsssrrrrrr. Ten post świadczy tylko o Tobie. Jak narazie tylko szczekasz. A na muzyczne pytania moje i Kaspra nie usłyszeliśmy odpowiedzi. Jaki jest ten Twój niekomercyjny, nieżałosny trance ? Ja nadal oczekuje wartościowej dyskusji na ten temat.
Tyłek Ci się pali, ale nadal trzymasz fason.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Valka 10 lut 2009, 8:37

szczeka to pies - my jestesmy ludzmi ...

Nie odpowiadam bo nie chce sie juz wciagac w zadna rozmowe z Toba bo nie ma ona poziomu ani celu...

W kwesti zadowolenia Ciebie Trance ktory ma jakies znaczenie dla mnie to yyy moze paru producentow : Ottaviani, Ben Gold, Askew, Activa, Indecent Noise, Nickson, Downey, Tom Colontonio, Ex - Driver, Elite Electronic, Recay, Lemon, Einar K ! ... Zapomnialem Dash Berlin jeszcze :lol:


paaaaaaaa
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez bAchoR 10 lut 2009, 9:05

Valka napisał(a): ... Zapomnialem Dash Berlin jeszcze lol



Nie wiem gdzie Cie nauczyli takiego chamstwa i prześmiewczego tonu wypowiedzi, ale ok. Są ludzie i jest bydło. Więcej nie będe kontynuował słabego ping-ponga.
Proszę Alexa, Marcina lub Kube o usunięcie zbędnych treści.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez indecentnoise 10 lut 2009, 9:17

O ciul, Valka zownowal Bachora :D

Straszny track a Jaren jest mega slaba. Popisko na potege. Dzieki.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Valka 10 lut 2009, 9:39

indecentnoise napisał(a):O ciul, Valka zownowal Bachora :D

Straszny track a Jaren jest mega slaba. Popisko na potege. Dzieki.


hahaha Alex :mrgreen: Nie mogło byc innaczej jak ktos komus wciska na siłe swoj gust i stara sie uswiadomic ze tylko on ma racje. Zniewaga ktora zownowania wymaga :D

Bachor - wyznaje pare zasad jedna z nich to "jaki Ty dla mnie taki ja dla Ciebie" stad wzieło sie moje chamstwo bo Ty je zapoczatkowales postem do mnie.

masz racje z tym porownaniem do bydla, bo wepchles swojego posta tak samo jak bydło sie przepycha na pastwisku
Avatar użytkownika
Valka
 

Następna strona

Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

cron