Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Trance l 2009 l Armada ?

Powrót do Trance

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez bAchoR 10 lut 2009, 12:32

Nikomu nic nie wciskam. Po prostu nie masz racji. Gdzie Dash Berlin komercyjnym trancem ? Może mi w końcu podasz definicje komercyjnego trance'u ? Podziel się swoją wiedzą, bo ja jestem jakiś niedouczony. I kto powiedział, że płyta Armina jest trancowa ? Czy on zawsze musi nagrywać trance ?
I czy cokolwiek nagra innego niż trance to już na zawsze będzie porażka ? Przeczytałeś na beatporcie genre : trance i tego się 3masz ? Masz swój rozum ?

Zdanie Alexa widzisz szanuje, bo to kweestia gustu. A Ty używasz pojeć, który nie mają nic wspołenego z gustem : komercja, komercyjny trance, prawdziwy trance, radio ESKA.

A Ty się zajarałęś się jak dziecko, że mama dała ciasteczko Tobie, a nie komuś innemu. patrz : ,,hahaha Alex''

,,wepchłeś'' O_o

BTW. Bydło się nie przepycha na pastwisku, bo nie ma po co. To są zwierzęta stadne i w grupie czują się bezpiecznie, stąd Twoje ,,przepychanie''
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Kasper 10 lut 2009, 12:39

Valka napisał(a):Ottaviani, Ben Gold, Askew, Activa, Indecent Noise, Nickson, Downey, Tom Colontonio, Ex - Driver, Elite Electronic, Recay, Lemon, Einar K !


Większość z nazwisk/pseudonimów, które wymieniłeś produkuje na jedno kopyto wszystko brzmi tak samo. Nie raz Gną podkreślał, że pan X produkuje dla pana Y, a pan A dla panów Z i pani H jednocześnie. Można to określić jednym słowem zapożyczonym z angielskiego - generic.

Ty póki co pokazujesz, że brak Ci dostatecznych argumentów, chowasz się za plecami Gnoma i unikasz odpowiedzi na postawione Ci pytania.

Valka napisał(a):Nie odpowiadam bo nie chce sie juz wciagac w zadna rozmowe z Toba bo nie ma ona poziomu ani celu...


Jaki wyznaczyłeś poziom dyskusji zaczynając ją taki teraz sam masz. Cel by się znalazł, ale pękasz ,więc faktycznie chyba wypadnie zakończyć.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez bAchoR 10 lut 2009, 12:47

Mi właśnie zależy, żeby napisał coś na temat komercji, pure trance'u, Armina, radia Eska, ale zamiast tego woli prowadzić taką mało dojrzałą wyzywanke ze mną i przy okazji pokazywać swoją niewiedze. Ja moge się w to bawić dalej, ale po co ? Wypowiedz się na temat w końcu? Jak coś mówisz to umiej to uzasadnić. Rozumiesz, czy nadal nie ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez JoseDiablo 10 lut 2009, 13:37

Burzliwa dyskusja więc postanowiłem przesłuchać tym bardziej, że słyszałem wcześniejsze Till The Sky Falls Down i z tego co pamiętam wersja dub przypadła mi do gustu. I tym razem Dash Berlin korzystają z utartych schematów. Całość wpada w uchu, Jaren nie fałszuje ale, no wlasnie mam jedno ale - to samo można napisać o In And Out Of Love, Unforgivable czy powiedzmy o ostatnich wyczynach Cosmic Gate. Nie mam ochoty definiować słowa komercja ale chyba jednak tego typu produkcje mają taki własnie charakter. Nikt chyba nie zaprzeczy, że nadają się do popularnych rozgłośni radiowychi podobną modłę są zrobione. Ostatnio na stoku narciarskim, o czym mialem okazję się przekonać, najczęściej puszczanym utworem było I&OOL by Van B!
Psów nie wieszam bo oni mają po prostu taki styl, tak jak swój styl ma Ottaviani, Activa i inni. Co innego np. jak taki O'Callaghan wypuszcza takiego gniota jak Big Sky, imitacja Holding Onto Nothing z zarzynaną wokalistką na czele. Wtedy rzeczywiście ciśnienie mi się podnosi
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez bAchoR 10 lut 2009, 13:52

In And Out Of Love to Sharon Den Adel z Within Temptation ;]

Co złego w tym, że tuny sa puszczane w popularnych rozgłosniach radiowych. ? Dlaczego powstaje coraz więcej wersji Radio Edit :) ?

Utarte Schematy. Look around. Wszyscy korzystają z utartych schematów. Myśle, że to się określa mianem stylu. Jest on w tańcu, w malarstwie, w muzyce. Aly & Fila , Shiver, Roger Shah, Matan Zohar itd. Są to zbieżności mniejsze lub większe ale są.

Właśnie jak napisałeś : Oni mają po prostu taki styl. Ładnie to ująłeś.


Myśle, że gdyby po śwecie krążył tylko dub nikt by nie mówił, że to komercja itd. Ale jest paru gości co na wszystko co z vocalem wołachą pop, komercja no i co zrobisz ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Kasper 10 lut 2009, 13:59

JoseDiablo napisał(a):by Van B!


Nie pisz tak bo przestane lubić Armina :D szczególnie te B!, źle mi się kojarzy :D
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez indecentnoise 10 lut 2009, 14:02

Sa stylowe trance'y z wokalem i mniej stylowe graniczace z popem. Jak ktos nie widzi roznicy to jego bol i krzyzyk na droge.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Valka 10 lut 2009, 14:29

bAchoR napisał(a):Nikomu nic nie wciskam. Po prostu nie masz racji. Gdzie Dash Berlin komercyjnym trancem ? Może mi w końcu podasz definicje komercyjnego trance'u ? Podziel się swoją wiedzą, bo ja jestem jakiś niedouczony. I kto powiedział, że płyta Armina jest trancowa ? Czy on zawsze musi nagrywać trance ?
I czy cokolwiek nagra innego niż trance to już na zawsze będzie porażka ? Przeczytałeś na beatporcie genre : trance i tego się 3masz ? Masz swój rozum ?

Zdanie Alexa widzisz szanuje, bo to kweestia gustu. A Ty używasz pojeć, który nie mają nic wspołenego z gustem : komercja, komercyjny trance, prawdziwy trance, radio ESKA.

A Ty się zajarałęś się jak dziecko, że mama dała ciasteczko Tobie, a nie komuś innemu. patrz : ,,hahaha Alex''

,,wepchłeś'' O_o

BTW. Bydło się nie przepycha na pastwisku, bo nie ma po co. To są zwierzęta stadne i w grupie czują się bezpiecznie, stąd Twoje ,,przepychanie''



Wyrazam sie w sposob dosadny a zeby kazdy zrozumiał moje przesłanie .. Jakas roznica czy napisze "gowno" czy "byle co" tylko taka ze gowno brzmi bardziej dosadnie .. Przemysl swoj tok rozumowania i zobacz jakie głupoty piszesz. Co to jest komercyjny trance ? Po co pytasz - odpowiedz znajdziesz jak posłuchasz "Man on the run" buahaha. Nie bede pisal czym on jest dla mnie bo po co ? Skoro Ty chcesz to uzyc do nastepnego wysmiania mnie i znegowania totalnie tego co pisze.. a nie ? :lol: Takze lepiej byc ostroznym z takimi ludzmi jak Ty i nie pisac za wiele bo tacy ludzie jak Ty szukaja tylko i wylacznie punktu zaczepienia badz bledu do zrobienia z kogos idioty ..

JoseDiablo madra wypowiedz :mrgreen:

Kasper - nie jestem na przesłuchaniu na policji i nie mam zamiaru odpowiadac na zadne pytania, odpowiadam na to co chce. Odpowiedziec mozna na pytania na poziomie a nie na pytania "gdzie sprawdzic genre" wybacz.

Widze abyscie z checia mnie zjedli bo obraziłem waszych favorytow WOW to teraz ja powinnienem was zjesc bo obraziliscie moich favorytow lololololo ale no ja szanuje cudza opinie nie tak jak Wy ohhhh biedni Wy biedniii. Walka z wami to walka z wiatrakami bo jestescie osobami zbyt zakochanymi w sobie nie bioracymi pod uwage niczego i nikogo tylko i wylacznie SIEBIE :lol:
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Kasper 10 lut 2009, 14:54

Valka napisał(a):Odpowiedziec mozna na pytania na poziomie a nie na pytania "gdzie sprawdzic genre" wybacz.


Dostowsowałem poziom pytań do poziomy wypowiedzi, wybacz.

Valka napisał(a):obraziłem waszych favorytow WOW


gdzie ja stwierdziłem, że ten numer jest jakiś wybitny? Baaa... Nawet nie napisałem, że jest moim "favorytem"
Valka napisał(a):Walka z wami to walka z wiatrakami bo jestescie osobami zbyt zakochanymi w sobie nie bioracymi pod uwage niczego i nikogo tylko i wylacznie SIEBIE :lol:


i nawzajem :)

Valka napisał(a):ja szanuje cudza opinie


Chciałbym wierzyć w to co piszesz, ale...

Valka napisał(a):.. a nie koleś ? :lol:

Valka napisał(a):lololololo

Valka napisał(a):ohhhh biedni Wy biedniii

Valka napisał(a):tylko i wylacznie SIEBIE :lol:


...tak się szacunek raczej nie objawia, chyba, że Cie inaczej uczyli.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Valka 10 lut 2009, 14:56

Uczyli ... Do kogo grzecznie do tego grzecznie. Do kogo nie do tego nie. Nie do wszystkich mozna niestety :x Przestan pracować za obronce bo to nie sad a nikt Cie nie prosił ani nikt do Ciebie nie rozmawial ;)

Skonczylem dyskusje
Ostatnio edytowano 10 lut 2009, 14:57 przez Valka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Monisia 10 lut 2009, 14:57

czy możecie przestać...bo mnie już mięśnie policzkowe bolą od śmiechu... :P
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez yaper 10 lut 2009, 14:58

Monisia napisał(a):czy możecie przestać...bo mnie już mięśnie policzkowe bolą od śmiechu... :P


A mówią, że utwory Armina i te przez niego supportowane nie budzą emocji... :lol: 8-)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Kasper 10 lut 2009, 15:07

Valka napisał(a):Uczyli ... Do kogo grzecznie do tego grzecznie.


To miej na uwadze, że to forum publiczne i pewne normy zachowań obowiązują każdego.

Valka napisał(a):a nikt Cie nie prosił ani nikt do Ciebie nie rozmawial ;)


Nikogo o zdanie pytać nie muszę. Mam ochotę się wypowiedzieć to się wypowiadam.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Valka 10 lut 2009, 15:14

Kasper napisał(a):
Valka napisał(a):Uczyli ... Do kogo grzecznie do tego grzecznie.


To miej na uwadze, że to forum publiczne i pewne normy zachowań obowiązują każdego.

Valka napisał(a):a nikt Cie nie prosił ani nikt do Ciebie nie rozmawial ;)


Nikogo o zdanie pytać nie muszę. Mam ochotę się wypowiedzieć to się wypowiadam.


Tak pewne normy obowiazuja ktore egzekwujesz od innych a sam nie przestrzegasz - Twoja upierdoliwosc i czepialskość nie zna granic. Jestes sssstrasznie meczacy i wpływasz na mnie jak tabletki wspomagajace sen [kropka]
Ostatnio edytowano 10 lut 2009, 15:15 przez Valka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez bts 10 lut 2009, 15:15

Kasper napisał(a):
Valka napisał(a):a nikt Cie nie prosił ani nikt do Ciebie nie rozmawial ;)

Nikogo o zdanie pytać nie muszę. Mam ochotę się wypowiedzieć to się wypowiadam.

Kasper, ale musisz uważać, bo zawsze ktoś może pomyśleć, że jednak "wepchłeś" się do dyskusji. Przepraszam ale musiałem sobie użyć tego nowego słówka :P
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Kasper 10 lut 2009, 15:21

bts napisał(a):
Kasper napisał(a):
Valka napisał(a):a nikt Cie nie prosił ani nikt do Ciebie nie rozmawial ;)

Nikogo o zdanie pytać nie muszę. Mam ochotę się wypowiedzieć to się wypowiadam.

Kasper, ale musisz uważać, bo zawsze ktoś może pomyśleć, że jednak "wepchłeś" się do dyskusji. Przepraszam ale musiałem sobie użyć tego nowego słówka :P


Możliwe, nie mniej jednak podkreślam, że jest to forum publiczny i każdy może się "wepchnąć" w każdą dyskusje. Jeśli panowie chcieli porozmawiać prywatnie to od tego mają wszelkiej maści komunikatory.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez bAchoR 10 lut 2009, 15:28

Valka napisał(a):Widze abyscie z checia mnie zjedli bo obraziłem waszych favorytow WOW to teraz ja powinnienem was zjesc bo obraziliscie moich favorytow lololololo ale no ja szanuje cudza opinie nie tak jak Wy ohhhh biedni Wy biedniii. Walka z wami to walka z wiatrakami bo jestescie osobami zbyt zakochanymi w sobie nie bioracymi pod uwage niczego i nikogo tylko i wylacznie SIEBIE :lol:


Naucz się pisać po polsku szanowny Panie ,,Wepchłeś''. Ile matura kosztowała w Twoim mieście ?

Po tym co napisałeś wyżej jednoznaczne stwierdzam, że powinieneś iść do lekarza.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez indecentnoise 10 lut 2009, 15:31

zostawic dzieci w piaskownicy na chwile... spokoj kurwa!
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Monisia 10 lut 2009, 15:38

przepraszam, że to napisze ale mnie to wkurwia bo wy NIE JESTEŚCIE OD wytykania błędów ortograficznych, zobaczycie do czego doszła dyskusja do tego jak się wymawia poprawnie polszczyznę.
Teraz pragnę napisać, że tutaj nie raz spotkałam się z błędami rażącymi i nikt nikomu nie powiedział słowa...od poprawy jest moderator nie WY.
I wracając do dyskusji rozmawiamy o Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run a nie o tym jakie jest TRANCE CO TO JEST TRANCE co TO JEST KOMERCJA... :] Wracamy do tematu panowie... :roll:
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run

Postprzez Valka 10 lut 2009, 15:40

Monisia napisał(a):przepraszam, że to napisze ale mnie to wkurwia bo wy NIE JESTEŚCIE OD wytykania błędów ortograficznych, zobaczycie do czego doszła dyskusja do tego jak się wymawia poprawnie polszczyznę.
Teraz pragnę napisać, że tutaj nie raz spotkałam się z błędami rażącymi i nikt nikomu nie powiedział słowa...od poprawy jest moderator nie WY.


Ale to jest Monika szukanie tylko punktu zaczepienia do dalszego niszczenia czlowieka ktory nie lubi tego co te ludki :)
Avatar użytkownika
Valka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości

cron