John Ekman - Future Vision EP

Recover Recordings

Powrót do Trance

John Ekman - Future Vision EP

Postprzez Stelmach 08 lut 2009, 22:04

John Ekman - Future Vision EP
Future Vision
I Wish
Lost For Life


Kochani! Nie wiem jakie jest Wasze zdanie, ale na rynku upliftowo-euforycznym posucha straszna, od ponad miesiąca mało co zwróciło moją uwagę, stąd i mało postowania w dziale single. Jak już na siłę cokolwiek wyróżnić to proponuję EP Ekman'a. Gość znany głównie z fajnego UK Timless'a przewiniętego na różne sposoby w ubiegłorocznych setach.

Trzy nowe pozycje pasują w 100% do klimatów jakie grajkował przed laty Jan Gustafsson (Empyreal Sun, Inzite). Ponieważ takowy upliftowy styl bardzo swego czasu lubiłem, myślę że warto napomnieć o nowym wydawnictwie Ekman'a. Kto wie o co chodzi na pewno po przesłuchaniu powyższego materiału zobaczy różnice choćby z Spellbound, Future History, True Fiction czy genialnym Twisted Reality 8-)

Z trzech numerów stawiam na Future Vision. I Wish nie gorsze, w Lost For Life za dużo osamplowania. Ogółem moc, euforia i wiele melodyjności. Fajny łupiący basik. Żaden hit, rewelacja, ale myślę że warto zahaczyć.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John Ekman - Future Vision EP

Postprzez indecentnoise 08 lut 2009, 22:07

Recover naprawde ma powazne problemy z masteringiem numerow. Poza tym to mizeria.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: John Ekman - Future Vision EP

Postprzez Stelmach 08 lut 2009, 22:10

Fakt. W Lost For Life słychać poważne ubytki środków; reszta już lepsza.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John Ekman - Future Vision EP

Postprzez JohnnyKnoxville 11 lut 2009, 13:01

Przesłuchałem, ale niestety w żadnym z tych tracków nie ma nic wyróżniajacego.... Klasyczne zapychacze setów.... Złe do końca nie są ale takie typowe średniaki i bardzo schematyczne..... No ale to poczatek roku, za miesiąc dwa już na pewno bedzie sie chodzić przy niezłych kosach :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: John Ekman - Future Vision EP

Postprzez sector 21 lut 2009, 17:13

na chwile obecna Ekman zrobil chyba tylko jeden dobry kawalek :/
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John Ekman - Future Vision EP

Postprzez demens 22 lut 2009, 12:10

To ja dla odmiany napiszę, że owe kawałki podobają mi się. Szczególnie "I Wish" i "Lost For Life". W końcu jakieś "brudne", nieokiełznane uplifty godne uwagi. Tego mi było trzeba po ostatnich cukierkowatych releasach :) Motyw z "Lost For Life" długo pozostawał w mojej głowie już po pierwszym przesłuchaniu, a to już znak dla mnie, że nuta bardzo mi "przypasowała". Tylko to "syczenie" trochę psuje cały efekt, ale to zapewne wina tych "ubytków", o których pisali poprzednicy, nie wnikam głębiej bo nie znam się na tym. Może jakby ktoś konkretny zabrał się za remiks to wyszłaby niebywała kosa, bo wg mnie nuta potencjał ma ogromny. "I Wish" także kopie jak trzeba, fajne "mroczne" sample i dobre tempo na początku dobrze nakręcają, a potem ogień. Dla mnie EPka na duży +.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości