Dallaz Project - In Motion incl Remixes

Trance | Neurosience Rec | 2009

Powrót do Trance

Dallaz Project - In Motion incl Remixes

Postprzez Valka 10 lut 2009, 11:05

01.in motion (original mix) [08:31]
02.in motion (manuel le saux remix) [06:59]
03.in motion (indecent noise presents terra break remix) [08:09]
04.in motion (xgenic remix) [08:08]
05.in motion (vullcan remix) [07:37]

Osobiscie preferuje z tego wszystkiego dwa remixy. Remix Alexa najbardziej po tym Xgenic remix tez jest warty posluchania. Le Saux sie nie popisal wcale, orginal słaby Vullcan remix jeszcze bardziej :mrgreen:
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Dallaz Project - In Motion incl Remixes

Postprzez indecentnoise 10 lut 2009, 11:09

Dzieki Adam :) Mi sie za to Vullcan Remix podoba :D Oryginal tez jest bardzo mily. Zgadzam sie, ze Le Saux sie nie popisal. Dla mnie ten remix zrobil w 3 godziny na kolanie.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Dallaz Project - In Motion incl Remixes

Postprzez Kasper 10 lut 2009, 14:08

indecentnoise napisał(a):Dzieki Adam :) Mi sie za to Vullcan Remix podoba :D Oryginal tez jest bardzo mily. Zgadzam sie, ze Le Saux sie nie popisal. Dla mnie ten remix zrobil w 3 godziny na kolanie.


Nawet w 3 godziny na kolanie idzie zrobić numer vide Airbase - Escape. Le Saux także nie zawiódł, choć ciągle szału nie ma. Jego wersja jest najlepsza z całej paczki.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Dallaz Project - In Motion incl Remixes

Postprzez indecentnoise 10 lut 2009, 14:24

Jedno z drugim nie ma nic wspolnego. Chodzi o dramatyczna jakosc wykonania jak na Le Saux, ktory przykladowo w Waterfall ma bajecznie czyste brzmienie, kapisz?
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Dallaz Project - In Motion incl Remixes

Postprzez Kasper 10 lut 2009, 15:18

indecentnoise napisał(a):Jedno z drugim nie ma nic wspolnego. Chodzi o dramatyczna jakosc wykonania jak na Le Saux, ktory przykladowo w Waterfall ma bajecznie czyste brzmienie, kapisz?


Ja mówie o samym wałku, wpadłeś na to, że kodowanie labelu lub któregoś z portali internetowych było złe, kapisz?

Przykładowo swego czasu wersja The Blizzard do "In & Out Of Love" brzmiała tragicznie w porównaniu do prawdziwego brzmienia. Wszystko to było spowodowane, złym masterem ludzi z Armady.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Dallaz Project - In Motion incl Remixes

Postprzez indecentnoise 10 lut 2009, 15:21

Co to jest kodowanie labelu? Chodzi Ci o format pliku? Dostalem promo w mp3 / wav i dla pewnosci sprawdzilem rowniez format bezstratny. To samo. Do tego: w kontrakcie w Neuro jest punkt, ze trzeba dostarczyc mp3 / wav juz zmasterowane wiec to nie jest wina labela tylko artysty.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Dallaz Project - In Motion incl Remixes

Postprzez Kasper 10 lut 2009, 15:23

indecentnoise napisał(a):kodowanie labelu


w sensie masteru, nie wiem jak to profesjonalnie określić

indecentnoise napisał(a):to nie jest wina labela tylko artysty.


to tzw. peszek, kwestia gustu w tym momencie bo ani Ty ani ja nie mamy na to wpływu.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Dallaz Project - In Motion incl Remixes

Postprzez yaper 10 lut 2009, 21:19

Manuel Le Saux Remix totalnie mnie zniszczył, czyste transowe brzmienie, prawdziwy wulkan energii, kocham ten mix! Reszty nie znam, ale po takim preludium w wykonaniu Maniolo nie omieszkam sprawdzić.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości