DJ Fire - Transatlantic

Prog-trance | Progrez | 2009

Powrót do Trance

DJ Fire - Transatlantic

Postprzez bAchoR 27 lut 2009, 21:10

Nowa pozycja od Fire'a. Kawał dobrego prog-trance'u. Cały czas w swoim stylu. Pięknie progressywnie rozwija utwory przez kolejne frazy. Pozatym bardzo proste, chwytliwe i bardzo spontaniczne melodie przy których łapie uśmiech. Translatlantic jest jednomotywowym tworem. Cały utwór od początku do końca ciągnie na pieknym motywie i o dziwo, w ogołe nie nudzi, bo cały czas jest progress. Cały czas. Jedna z moich najlepszych pozycji w dorobku tego producenta.

Zapomniałem o Antidote Filetered Mix. W sumie baczniej mu się mu nie przyglądałem, bo zniechęcił mnie po pierwszym odsłuchu. W sumie Mix który mógł, a nie musiał być.

Polecam
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: DJ Fire - Transatlantic

Postprzez demens 27 lut 2009, 22:57

Szerze mówiąc nie słyszałem jeszcze słabej produkcji od tego producenta. Pamiętam jak katowałem "Let The Joy Rise", "Midnight In Beijing" czy "Rendez Vouz" (jak to pierwszy raz usłyszałem to --> :shock: , najlepsza jego nuta). Teraz kolejna produkcja na wysokim poziomie, 8 minut naprawdę pozytywnych wrażeń. Dobre tempo i nabieranie coraz większej "mocy" zachęcają do kolejnych odsłuchów. Mam nadzieję, że na tym nie poprzestanie i będziemy mieli przyjemność usłyszeć kolejne owoce jego pracy.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron