Static Blue & 7 Skies - Central Park

Powrót do Trance

Static Blue & 7 Skies - Central Park

Postprzez indecentnoise 13 gru 2008, 17:56

Jedna z najlepszych melodyjnych produkcji konca roku - Central Park, zostalo wydane w Breathemusic Digital (drugie wydawnictwo sublabel'a dobrze rozpoznawalnego juz Breathe) w skladzie:
- Central Park (Original Club Mix)
- Central Park (Nitrous Oxide Remix)
- Central Park (7 Skies Chillout Mix)
- + radiówki

Static Blue & 7 Skies to topowi debiutanci tego roku ze swoim euforycznym i czystym stylem produckji. Wydajac Central Park nie zawiedli po raz kolejny serwujac doskonala, melodyjna bombe w strone swiatowych parkietow.

Nitrous bez rewelki, chillouty jak to chillouty.

Polecam oryginal.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Static Blue & 7 Skies - Central Park

Postprzez TBk2000 13 gru 2008, 23:15

Niewiele mnie w tym roku zachwycilo kawalkow Trance, a o Upliftach nawet nie wspomne. Central Park od pierwszego odsluchu przypadl mi bardzo do gustu, a po samo jego siegniecie skusila mnie obecnosc remix-u Oxide-a, ktorego tworczosc w tym roku wyjatkowo mi sie podoba. Po przesluchaniu jednak rowniez uwazam, ze na najwieksze uznanie zasluguje jednak oryginal, a poniewaz lubie tez bardziej spokojniejsze klimaty, to Chillout-owa wersja rowniez znalazla sie w scislym kregu faworytow.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Static Blue & 7 Skies - Central Park

Postprzez Kubo 19 gru 2008, 18:46

Wesoly z zywa melodia jak to od Statica :) Mi sie jeszcze podoba wersia Nitrous'a :)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Static Blue & 7 Skies - Central Park

Postprzez yaper 19 gru 2008, 22:05

Słyszałem jedynie Original Mix, fenomenalny uplift, ale do tego już mnie przyzwyczaili 7Skies & Static Blue - jedni z najlepszych producentów/remikserów tego roku! Warto w tym momencie wspomnieć chociażby remiksy do Anjunabeats 'Volume One', czy Adam Szabo 'Altra'.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Static Blue & 7 Skies - Central Park

Postprzez Taurus 22 gru 2008, 2:31

yaper napisał(a):fenomenalny uplift, ale do tego już mnie przyzwyczaili 7Skies & Static Blue - jedni z najlepszych producentów/remikserów tego roku!


Dokładnie. Szczególnie twórczość Static Blue’a w tym roku bardzo mi podchodzi. To wydawnictwo jest tego najlepszym potwierdzeniem. Kiedy zobaczyłem, że szykuje się wydawnictwo od tego duetu natychmiast zacierałem na nie ręce i… nie zawiodłem się! Remix naszego rodaka wypada najlepiej z całego zestawienia. Najbardziej energetyczny. Ogólnie cała kompozycja jest mega przyjemna i nastraja słuchacza bardzo pozytywnie. Wszystko dzięki ślicznej i szybko wpadającej w ucho melodii, która nakręca cały wałek.
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Static Blue & 7 Skies - Central Park

Postprzez yaper 22 gru 2008, 17:41

Trochę odbiegając, na ich myspace jest fajny quasi teledysk (slideshow :D) do tego właśnie wałeczka, genialnie się to ogląda :)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Static Blue & 7 Skies - Central Park

Postprzez Mind 22 gru 2008, 23:39

Nie sposób się nie zgodzić z powyższymi wypowiedziami. Utwór wpadł mi w ucho już podczas pierwszego odsłuchu i do tej pory wywołuje ciary. Niesamowicie pogodna, bardzo pozytywna melodia na przyjemnie płynącym podkładzie. No i ten gitaropodobny sampel w tle. Świetna sprawa.

Remix Oxide'a nie podchodzi mi zupełnie, cholernie drażni mnie zniekształcone brzmienie melodii. Z kolei z wersją chill'ową chętnie bym się zapoznał :)
"A horny cult leader with breakfast fixation"
Avatar użytkownika
Mind
 
Wiek: 38
Skąd: co skąd?

Re: Static Blue & 7 Skies - Central Park

Postprzez Airvision 23 gru 2008, 12:03

Muszę przyznać, że utwór zaczął się znakomicie, ładnymi energetycznymi arpami. Może kick jest dość łupiący i suchy, ale nie przeszkadza. Bass też dobrze się komponuje no i na tym jak dla mnie plusy się kończą. Ta główna melodia jakaś taka krótka i nijaka, ta gitara też biedna. IMO średniak.
Obrazek
Avatar użytkownika
Airvision
 
Wiek: 33
Skąd: Koszalin

Re: Static Blue & 7 Skies - Central Park

Postprzez peterhol9 20 sie 2009, 11:47

utwór (a dokładniej oryginał, bo tylko ten udało mi się przesłuchać) nie jest najgorszy :) na imprezę jak znalazł :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Static Blue & 7 Skies - Central Park

Postprzez bAchoR 21 wrz 2009, 10:42

Originał usłyszałem w secie Jumy i od razu się w nim zakochałem. Ale wersja Chillowa to miód. Piękne odgłosy życia miasta i pozytywne brzmienie całej kompzycji. Chilloutowa wersja najpiękniej oddaje piękno całego wydawnictwa. N20 jak to w stylu N20. Dzwięki bogate, ale brzmienie jak zwykle strasznie surowe, a chill ma tyle ciepła w sobie :roll:
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości