TrancEye - In A Forgotten Place

Crystal Clouds Recordings / uplifting trance

Powrót do Trance

TrancEye - In A Forgotten Place

Postprzez TrancEye 17 mar 2009, 11:56

TrancEye
"In A Forgotten Place"

Obrazek

Label: Crystal Clouds Recordings
Data wydania/przedsprzedaz na AudioJelly: 29.03.2009/15.03.2009
Format: MP3
Gatunek: uplifting trance
Tracklist:
01. Original Mix
02. Science Deal Remix

Jest to moja pierwsza EPka
Zapraszam do zapoznania sie z tym wydawnictwem ;)

http://www.myspace.com/tranceye
http://www.audiojelly.com/singles/239653
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: TrancEye - In A Forgotten Place

Postprzez cinek 18 mar 2009, 21:13

A miałem wrażenie, że już coś wydałeś swojego ale to najwyraźniej były tylko remiksy :) A utwór tak generalnie to chyba trochę jest wiekowy, w znaczeniu nie że trąci starszymi barwami tylko tytuł wałka już mi się przewijał parę razy przed oczami ;) W zasadzie to posłuchałem i bez większych ale. Melodia naprawdę nieźle sobie radzi. W każdym bądź razie mnie nie znudziła. Dobrze się słucha, a przy tym ma kopyto. Dobra robota :) Ostatnie Crystalowe Cloudsowe EP'ki we mnie tafiają :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: TrancEye - In A Forgotten Place

Postprzez demens 30 cze 2009, 14:25

Sprawdziłem i nie żałuję. Oryginał bardzo solidny i przyjemnie się go słucha. Ale to wersja Science Deal zrobiła ze mną co trzeba :] Pięknie płynący uplift z ładnymi, nastrojowymi padami. Motyw główny sprawiający wrażenie "brudnego" i chaotycznego już przy pierwszym odsłuchaniu bardzo przypadł mi do gustu. Szczególnie przyjemnie robi się od 5 minuty gdzie kawałek rozkręca się by uderzyć z pełną mocą. Naprawdę godna pozycja dla fanów upliftingu, ale nie ma się co dziwić bo przecież "baza" też była dobra i taki remix to tylko formalność :D

Jeżeli chodzi o twoje produkcje to nadal remix do "Far Away" Drado Team rządzi i nawet ta wersja Science Deal'a wyżej przeze mnie oceniona tego nie przebiła. Pracuj dalej ;p
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: TrancEye - In A Forgotten Place

Postprzez TrancEye 30 cze 2009, 20:10

Dzieki panowie
Milo demens, ze chcialo Ci sie odswiezyc to stare wydanie ;)
Pracuje w pocie czola nad kolejnymi trackami :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: TrancEye - In A Forgotten Place

Postprzez pickars 30 cze 2009, 22:50

Tak na szybko, z odsłuchu wycinków zdecydowanie bardziej przemawia do mnie wersja Science Deal. Co prawda bez rewelacji, ale obie na solidnym poziomie. :)
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw

Re: TrancEye - In A Forgotten Place

Postprzez Nolaan 01 lip 2009, 17:03

No ziom, jak dla mnie, przynajmniej po chwilowym odsłuchu na szybkiego, to oryginał kosi. Lubię takie nuty. Fajna rzecz, myślę że zagości u mnie na dłużej ;]
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości