Ohmna feat. Nurlaila - The Key of Life

pop trance | Cyber Holland | 2009

Powrót do Trance

Ohmna feat. Nurlaila - The Key of Life

Postprzez SRGnt 25 mar 2009, 22:02

Co tu dużo opowiadać... Kawał pięknej, wokalno-instrumentalnej roboty! Całość utrzymana w porzyjemnym klasycznym stylu, co uważam za wielki plus. Dla mnie to jeden z najlepszych wokali ostatnich kilkunastu miesięcy! A godzinami mogę słuchać :D Zagrany już dość dawno w różnego rodzaju asotach a nadal niemożliwy do zdobycia ani kupienia. Nie wiem jak długo można czekać na wydanie takiej perełki? W sieć puszczona jest niby full wersja, prawie 20megowa, ale sprytnie "stuningowana" do brzemienia z 96kbps... Być może działanie celowe, aby tylko wzbudzić poczucie pożądania? 8-)
Ostatnio edytowano 08 kwi 2009, 17:50 przez SRGnt, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 42
Skąd: Lublin

Re: Ohmna feat. Nurlalia-The Key Of Life

Postprzez Amnes 27 mar 2009, 0:12

Też nie mogę przeżyć tego. Mix z asota skatowałem jak dziką świnie na wielkanoc. Kij of lajf tra la la. Taki pop nie jest zły. A żarcik z tym 320 z 96 udał się komuś wybornie.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Ohmna feat. Nurlalia-The Key Of Life

Postprzez SRGnt 07 kwi 2009, 17:18

No i śmy się doczekali realesa :happywave:
Remix również niczego sobie 8-)

http://www.juno.co.uk/products/Key-Of-Life/349834-01/

Obrazek
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 42
Skąd: Lublin

Re: Ohmna feat. Nurlaila-The Key Of Life

Postprzez Amnes 10 kwi 2009, 21:41

Myślę, że tiesto nie powstydziłby się tego wałka na isosie mowa o marlo remixie.
Jak go słucham to mam wrażenie, że moja aparatura rozrodcza fruwa sobie na wietrze , na szczycie czegoś whooj wysokiego, ale gdzie jest ciepło. Oj będzie grane na trasie warszawa lublin napewno!
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Ohmna feat. Nurlaila-The Key Of Life

Postprzez Kasper 11 kwi 2009, 5:44

Wersja z pierwotnym wokalem była o wiele lepsza.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Ohmna feat. Nurlaila-The Key Of Life

Postprzez Boguś 11 kwi 2009, 15:21

Dla mnie tylko i wylacznie original mix :) Remixu moze nie byc jest po prostu slaby.. Za to oryginal jest naprawde sliczny, taki lekki, cieply taki wakacyjny. Czlowiek jak slucha to az sam sie do siebie usmiecha. Urzekl mnie ten numer i mysle ze bedzie nieraz jeszcze przeze mnie przekatowany czy to w pracy czy w domu czy w tramwaju czy gdziekolwiek indziej :P
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Ohmna feat. Nurlaila-The Key Of Life

Postprzez Rapture 11 kwi 2009, 16:10

Bieda z nedza, dzis vocal trance'u juz nie ma bo zostal splycony do poziomu hitow z Eski.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 35
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Ohmna feat. Nurlaila-The Key Of Life

Postprzez Amnes 11 kwi 2009, 22:52

Przecież nikt nie pisze, że to trance. Jak dla mnie czysty pop, ale taki fajniusi. ;)
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Ohmna feat. Nurlaila-The Key Of Life

Postprzez TBk2000 12 kwi 2009, 1:17

O panie, takiej muzyki powinni zabronic. Bez obrazy dla czyjegos gustu, ale dlaczego cos takiego pojawia sie na Forum Muzyki Elektronicznej ? Najprawdopodobniej tylko dlatego, ze bylo to zagrane w asocie. Widac, ze cokolwiek Armin nie zarzuci, to wiara to i tak lyknie ;S. A pozniej cos takiego nazywaja trensem ;].
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Ohmna feat. Nurlaila-The Key Of Life

Postprzez SRGnt 12 kwi 2009, 7:47

Ja tam nawet nie zastanawiam się, ile jest w tym transu a ile masła w maśle. Utwór ma w sobie świetny klimat i nic nie poradzę. Bliżej mu i tak do transu niż do jakiegoś popu itp. :)
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 42
Skąd: Lublin

Re: Ohmna feat. Nurlaila-The Key Of Life

Postprzez Kasper 12 kwi 2009, 11:45

Rapture napisał(a):Bieda z nedza, dzis vocal trance'u juz nie ma bo zostal splycony do poziomu hitow z Eski.


aż tak bym nie generalizował Michał ;) ale sporo racji masz, bez dwóch zdań!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Ohmna feat. Nurlaila-The Key Of Life

Postprzez Rapture 12 kwi 2009, 14:24

Kasper napisał(a):aż tak bym nie generalizował Michał ;) ale sporo racji masz, bez dwóch zdań!

Wiadomo, ale jak czasem sie na cos takiego czlowiek natknie to go trauma trzyma przez dluzszy czas :P Za to od Ohmny polecam "The Sun'll Shine (remixes)" bardzo udane!
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 35
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Ohmna feat. Nurlaila-The Key Of Life

Postprzez Kasper 12 kwi 2009, 18:29

Rapture napisał(a):
Kasper napisał(a):aż tak bym nie generalizował Michał ;) ale sporo racji masz, bez dwóch zdań!

Wiadomo, ale jak czasem sie na cos takiego czlowiek natknie to go trauma trzyma przez dluzszy czas :P Za to od Ohmny polecam "The Sun'll Shine (remixes)" bardzo udane!


The Sun'll Shine daje po garach na cd1 ISOS 6, bardzo nie doceniany kawałek. Polecam!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Ohmna feat. Nurlaila - The Key of Life

Postprzez Vidia 01 cze 2009, 14:32

mnie KOL w oryginale strasznie wpadło w ucho ostatnimi czasy i mecze to często, ciągle siedzi mi w głowie, wokal całkiem fajny. Niby jest podpisane "trance", trochę popu trochę transu nie zastanawiam się, czym to tak naprawdę jest; trafiło do mnie - zarówno tekst jak i melodia, ma fajny bas, fajny klimat, lubię:]
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Ohmna feat. Nurlaila - The Key of Life

Postprzez Vibez 01 cze 2009, 16:24

Kasper napisał(a):The Sun'll Shine daje po garach na cd1 ISOS 6, bardzo nie doceniany kawałek. Polecam!


The Sun'll Shine (Bali Ambient Mix) - ta wersja zamiata!
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Ohmna feat. Nurlaila - The Key of Life

Postprzez cinek 01 cze 2009, 17:26

Główny pad beznadziejny. Nie z brzmienia oczywiście. Wieje niczym. Wokal mną nie wstrząsa, chociaż trzeba przyznać, że nie jest do końca źle poprowadzony. Ale już melodyka mocno kuleje. Generalnie nuda.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Ohmna feat. Nurlaila - The Key of Life

Postprzez yaper 10 cze 2009, 23:59

Fajny ten MarLo Remix, pozytywny wakacyjny pop trance dla mas! ;)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości