Reaky / Odessa Soundfreaks - Special Series 19

Techno | Special Series Brazil | 2009

Powrót do Techno

Reaky / Odessa Soundfreaks - Special Series 19

Postprzez indecentnoise 04 maja 2009, 9:50

A1: Reaky - Music Will Never Let Us Down
A2: Reaky - Hedonextacy
B1: Odessa Soundfreaks - Nacho
B2: Odessa Soundfreaks - The Return Of The Saw

Na nieszczescie narazie tylko na vinylu, mam nadzieje na release w formacie cyfrowym bo EPka jest mega kontretna. Uwielbiam tak pedzace techno jak w "Hedonextasy" i nieco bardziej melodyjne jak "The Return Of The Saw", reszta mnie nie przekonuje jeszcze.

Odsluchy sponsorowane przez juno: http://www.juno.co.uk/products/Special- ... 347592-01/
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Reaky / Odessa Soundfreaks - Special Series 19

Postprzez Stelmach 04 maja 2009, 20:18

'Music Will Never Let Us Down' posłuchacie na najnowszym epizodzie Mareczka Outburst Radio Show 102 z Ernesto vs. Bastian. Sam numer brzmi nieco mroczniej i gęściej niż typowe poczynania Reakiego i ogólnie zapisuję go sobie na duzy plusik ;)
Odessa Soundfreaks jeszcze nigdzie nie usłyszałem live, ale że jest to klasyka techno pewno muszą to być mocne pozycje podobnie jak The Stalkers czy Reflections.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Reaky / Odessa Soundfreaks - Special Series 19

Postprzez TBk2000 24 maja 2009, 4:13

Dzisiaj dopiero dorwalem tego vinylka, no i tak po koleki. Music Will Never Let Us Down, dobra kosa, czuc Reaky-ego choc nieco w koncu troche na innych samplach, bo juz te organowe dzwieki mnie draznily w kazdej jego produkcji. Hedonextasy, to o czym pisze, sample te same co w 100 jego poprzednich kawalkach, odpada. Nacho, bez jakiegos fajnego pałera, ktory poderwalby mnie nieco. The Return of The Saw, tutaj juz sie cos ciekawszego dzieje, ale podkrecic mu troche tempo trzeba, zeby poczuc wlasciwa moc 140 pelnych kurw peer second :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Techno

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości