Kuba Sojka - Message From Earth

Detroit techno | Matrix Records | 2009

Powrót do Techno

Kuba Sojka - Message From Earth

Postprzez cinek 19 gru 2009, 16:30

Obrazek

Wydano: 02.06.2009
Label: Matrix Records
Gatunek: Detroit techno, deep house

Tracklista:
1. Message From Earth
2. Voice Of Soul
3. The Connection
4. Dance Of The Noise

Ep polskiego, młodego i nadzwyczajnie uzdolnionego producenta. Zawiera same fantastyczne nagrania. Jest melodyjnie, nietuzinkowo, z klasą godną największych artystów. Dla mnie najlepszą kompozycją jest "The Connection". Zaraz za nią "Message From Earth". Ale tak na dobrą sprawę nie ma tu pozycji straconej. Całość jest bardzo, ale to bardzo mocnym materiałem. Męczę te tracki na okrągło i w ogóle mi się nie nudzą. Coś w tym musi być i na pewno jest :) Numery wydane też na plackach. Rispekt!

Zaciekawionych produkcją Kuby Sojki odsyłam na Jego myspace, gdzie takich brzmień jest jeszcze więcej. Przede wszystkim zapraszam do ogarnięcia znajdujących się tam live actów z tylko i wyłącznie muzyką autorstwa Kuby. Poezja dla uszu.

Linki do odsłuchów w tytułach :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Kuba Sojka - Message From Earth

Postprzez Monisia 21 gru 2009, 13:58

Gościu jest niesamowity, słyszałam o nim jakiś czas temu. Numery ma naprawdę fascynujące. Melo szybko wpada w ucho słucha się przyjemnie i lekko do pobujania też dobre :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Kuba Sojka - Message From Earth

Postprzez d3cK 29 gru 2009, 0:18

bardzo ciekawe pozycje!:) dorwac tylko gdzie EPe... :)
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Kuba Sojka - Message From Earth

Postprzez kiki 02 sty 2010, 21:59

The Connection mi sie najmniej podoba! ale ogolnie swietne produkcje, chetnie je slucham tak jak i live act'a ktorego tu kiedys wrzuciles ;) nie wiem czemu,ale jego produkcje mi troche przypominaja styl Jeff Bennett :)

tak btw. doszly mnie sluchy, ze Kuba wbija do WROCŁAWIA na bibe gdzies zima/wiosna :mrgreen: juz teraz czuje, ze bedzie dobra jazda \o/

pozdr.

edit: oczywiscie bedzie gral :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław


Powrót do Techno

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości